Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tl;dr
Dziewczyna powiedziała mi, że mam małego penisa.

Nigdy nie byłem zwolennikiem mizoginii, i denerwowali mnie niebiescy którzy wyzywali kobiety od najgorszych ale tydzień temu stało się coś po czym dopiero dzisiaj powoli do siebie dochodzę i dopiero teraz zdaję sobie sprawe z tego, że sporo kobiet mogło zniszczyć psychikę paru mirków.
Mianowicie, po 3 spotkaniu udało mi się zaciągnąć kobietę do łóżka, po 15 minutowym pettingu gdy zdjąłem bokserki ona zaczęła się śmiać, i powiedziała mi wprost, że mam małego penisa a na seks miała się zgodzić tylko dlatego, że chciała sprawdzić teorie jej koleżanek, że faceci z dużym nosem mają też dużego #!$%@?.
Śmiała się tak chamsko, że miałem jej naprawdę ochotę #!$%@?ć nie wiedziałem co mam zrobić, ubrałem się cały czerwony na ryju i na odchodne rzuciłem tylko, że jej #!$%@? z cipy paprykarzem.

Najgorsze jest to, że mamy paru wspólnych znajomych.
Sprawiała wrażenie naprawdę inteligentnej i mądrej kobiety, nie wyglądała też na karyne a okazała się największą patologią jaką znam.


#logikarozowychpaskow #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 75
@AnonimoweMirkoWyznania: Hmmm... ciekawe gdyby tak zrobić temat gdzie ludzie anonimowo by mogli się pochwalić rozmiarem. Jednocześnie aby był poradnik w jaki sposób mierzyć aby metodologia pomiarowa była taka sama. Czuję chociaż, że część osób by jednak kantowała,więc powinno to być anonimowo właśnie. Ciekaw jestem jaka by faktycznie średnia wyszła, lecz by trzeba małolatów poniżej 18 lat odrzucić.

To może ja zacznę: dł. 16,5-17cm Obw. 13,5cm

Długość mierzona od najbardziej wystającej kości