Wpis z mikrobloga

#laptopy #komputery #windows10
mirki mam takie oczne wrażenie, że np na #steam czcionka jest jakaś rozmazana. Ogólnie to obraz mam żyleta w przeglądarce czy w biurowych programach, a właśnie w niektórych mam jakby rozmazaną, jakby coś nie ogarniało rozdzielczości. Ekran w lapku mam 1080p i tak też mam ustawione
  • 7
@Nobody: to było to:) było ustawione na 150%. Mam ekran 14 cali w obudowie 13 calowej i faktycznie teraz wszystko takie malutkie xd jak się nie przyzwyczaję to wrócę do skalowania 150%. Przynajmniej już wiem skąd te czcionki śmieszne;p
@desygnat: Może to być kwestia settingu windowsa, pamiętam kiedyś coś grzebałem i czcionki na niektórych stronach były takie na steamie też więc może być coś tutaj na rzeczy.
Normalką jest że przy posiadaniu 2 monitorów chromowi potrafi coś odwalić i też tak wyświetla tzn na jednym jest żyleta a na drugim pomaziane ale to sporadycznie...

W ogóle ostatnio coś chrome ma do steama bo nawet w #csgo kiedy mam włączonego FB
@desygnat: To już uroki windowsa, ciekaw jestem co kierowało osobę która standardowo uznała że apka xboxa na PC'cie to dobry pomysł w dodatku włączona z ograniczeniem klatek i nagrywaniem " klienci kupio xboxa bo majo apke co tak sie nazywa i ich wkur**a" ( ͡° ͜ʖ ͡°)