Wpis z mikrobloga

@Mr--A-Veed: Lipa totalna, jest duza dziura w tej czesci branzy gastronomicznej. Btw najlepsze kebaby jadlem w polskich firmach z polskimi pracownikami. Od siebie polecam hasan z lęborka i w poznaniu jadlem bardzo dobry kebs ale nie pamietam juz gdzie
@barrus89: daj jakis sprawdzony co nie wyglada jak picrel

@ShpxLbh: znajomy tez mi polecal ale oni nie maja za grosz gustu co i ile umiescic w kebabie, dostalem mala bulke z miesem i odrobina kapustu, a jakbym chcial samo mieso to bym sobie zrobil schabowe

@r4et5: tak samo jak efes: co jest sprawdzone dla ciebie
@TenAnonToKlopoty jaki smakosz wykwintnego kebsa się znalazł xD
Jeszcze #!$%@? ma wyglądać - jak chcesz ładnie podany to nie zamawiaj kanapki w picie tylko normalne danie.
Prawda taka, że ciężko o lepszego kebaba niż w Warszawie i masz duży wybór wśród knajpek, ale Ty nie chcesz aby Tobie dogodzić, ty chcesz po prostu dać upust swojemu malkontenctwu.
Taki pro tip - jak chcesz mieć wymyślne wymagania wizualne do posiłku to nie sięgaj
@TenAnonToKlopoty efes francuska albo niepodległości. Według mnie na francuskiej lepszy chociaż tam dawno nie jadłem (parking). Warzywa maja porządne pomidorek i ogórek zamiast samej kapusty. A i sosy delikatne. Według mnie najlepszy