Wpis z mikrobloga

Dziękujemy wszystkim użytkownikom tagu # danielmagical za wspaniałe rozpieprzenie wykopu.
Ale oczywiście się z tym nic nie zrobi bo po co przejmować się normalnymi użytkownikami xD
Swoją drogą @Moderacja @wykop powinniście zmienić komunikat na "Ups, przepraszamy trwa spamowanie serwisu patologią"
A na poważnie to zróbcie coś z tym, bo dla mnie niepojęte jest dalsze korzystanie z wykopu w takim stanie jak teraz... #afera #moderacja #bekazpodludzi
  • 87
  • Odpowiedz
@lururururu: Ale tak nagle? Przegladam gorace czasem nawet 4 strony z 6 godzin, przyplatuja sie wpisy po 10 plusow nawet itd. Ale magicala nie widze od bardzo dawna. Stad podejrzenia o ingerencje gory
  • Odpowiedz
@sikhaj: jestem na tym portalu od ponad 10 lat i to co się dzieje teraz to dno dna w jakim mikroblog kiedykolwiek był. Już więcej wartości można znaleźć na kwejku. Same baity albo memy, content rodem z gimbazy. Wchodzę głównie z przyzwyczajenia
  • Odpowiedz
O jej, użytkownicy wykopu komentują i piszą o czymś, co im się podoba.

Kurde, gdyby tylko istniał taki serwis internetowym, na którym można tak robić... hmm...
  • Odpowiedz
a co tam się #!$%@? u tego toruńskiego patusa ze tak znów głośno


@goodidea: Małysza chcieli lać, ale bił się za niego kolega, ale dostał #!$%@? i Małysz się popłakał i uciekł.
  • Odpowiedz
@sikhaj: Jesteś zabawny xD Jakbyś nie wiedział, to to co się dzieje teraz na tagu grubego to nic w porównaniu do tego co było kilka miesięcy temu, a jakoś wtedy wykop DZIAŁAŁ. Narzekaj na moderacje itp. ale nie na niewinnych mirków, którzy normalnie korzystają z serwisu.
  • Odpowiedz
@sikhaj: Też nad tym ubolewam, to już jest koniec. Naprawdę koniec. Można to podsumować w następujący sposób:

- Rok 2010: Wykop jest miejscem, gdzie gromadzimy najciekawsze informacje z Sieci
- Rok 2015: Wykop to serwis, ze śmiesznymi obrazkami
- Rok 2017: Wykop to serwis ze śmieszną patologią.
  • Odpowiedz
@MagnitudeZero: No ja was proszę, Jest moda na patologię? Przeminie. Jak ja słyszę, że wykop upadnie przez promowanie patoli to mi się śmiać chce, nikt nie upadnie, nikomu krzywda się nie stanie. To jest zwykłe bajdurzenie, wypok upadnie przez lewactwo, wypok upadnie przez prawactwo, wypok upadnie, bo zboże, wypok upadnie bo Michau odjebuje cyrki z 500+, Jest moda na coś, ale potem będzie moda na coś innego. Proszę państwa trochę cierpliwości
  • Odpowiedz
@Cwana_frytka: Ta moda trwa niepokojąco dłużej niż wszystkie inne. Już 5 miesiąc. Można by to nazwać wręcz terrorem patusów. Normalnie jak w gimnazjum, gdzie grupka Sebixów dyktuje zasady współegzystencji całej klasie XD
  • Odpowiedz