Wpis z mikrobloga

nie przy plastikowej sciance, ktora niespecjalnie mam ochote ogladac


@VanityFair: to otworz k---a ksiazke i ja ogladaj. Pierdyliard razy jezdzilem pociagiem i czasem wylosowalo sie sciane. Zwykle i tak czytalem ksiazke i moze milo bylo wyjrzec przez okno, ale bez przesady. Przestan ksiezniczkowac.
  • Odpowiedz
@VanityFair: jak ja lubię takie służbistki, które zamiast dostosować się do sytuacji wolą sobie ponarzekać, ale postąpić zgodnie z przepisami ( )
  • Odpowiedz
@enron: ( ͡° ͜ʖ ͡°) jestem przekonany, że jak buduje się wagon to najpierw masz budę z oknami a fotele wstawianie na końcu, więc twój argument jest inwalidą dziękuje pozdrawiam
  • Odpowiedz
@enron: ( ͡° ͜ʖ ͡°) jestem przekonany, że jak buduje się wagon to najpierw masz budę z oknami a fotele wstawianie na końcu, więc twój argument jest inwalidą dziękuje pozdrawiam


@Gaboleusz: widzisz, czyli miałem rację. Okna są tak jak są, dopiero potem się UKŁADA fotele. Czyli wszystko zależy od układu foteli ( )
  • Odpowiedz
@RaV_Oyabun: > VanityFair: jak masz cały wagon pusty, to chyba nie masz problemu

Teoretycznie masz racje, w praktyce to bywa różnie. Nawet kiedy są inne wolne miejsce to wygodniej siedzieć na swoim - unika sie możliwości, ze przyjdzie posiadacz biletu i np. przerwie Ci drzemkę albo po prostu będziesz musiał znów sie przenosić z walizkami.
  • Odpowiedz