Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wziąłem ślub z katoliczką, jesteśmy małżeństwem pół roku. Przez ten czas seks był... 3 razy. Za każdym razem był tuż przed okresem (żeby nie zaciążyć - ona nie chce). Jak ją namówić na seks częściej i w dni płodne, żeby mieć dzieci? Dobieram się do niej prawie każdego wieczoru lub ranka, za każdym razem mnie odpycha. Tylko 3 razy udało się doprowadzić do seksu. W okresie związku i narzeczeństwa nie było seksu poza robieniem jej palcówki i ręcznymi robótkami z jej strony. Problem nie leży po mojej stronie, z wcześniejszymi kilkoma dziewczynami (niewierzącymi) seks był kilka razy w tygodniu i albo na pstryknięcie palcem, albo z ich inicjatywy.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 87
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wziąłeś w ciemno to teraz cierp. czego się w ogóle spodziewałeś? demona seksu po ślubie? XD

W okresie związku i narzeczeństwa nie było seksu poza robieniem jej palcówki i ręcznymi robótkami z jej strony.


świetna z niej katoliczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To co opisujesz nie jest generalnie naturalnym zachowaniem kobiety. Musiałeś pozbawić ją jakiegokolwiek pociągu do siebie, może się zaniedbałeś, albo jesteś zwyczajnie mało sprawny w sypialni. Nie odsuwałbym od siebie winy, bo religia tu nie ma nic do tego - każda kobieta jest zdolna do zrezygnowania ze swoich przekonań, jeśli mężczyzna dostatecznie ją pociąga. Ty widocznie robisz coś nie tak.
  • Odpowiedz
  • 8
@Bergkamp: no bo akurat mial wiele okazji zeby udowodnic swoja niesprawnosc ( ͡° ͜ʖ ͡°) laska ma zryty beret religią i tyle


No ma. Ale ma prawo od swojego zrycia o ile nikogo nie oszukuje. Chłopak wiedział na co się pisze.
  • Odpowiedz