Wpis z mikrobloga

@Irevall: Jak profesjonalny warsztat to około 1000zł. Malowanie zderzaka + cieniowanie dwóch błotników. Możesz u Janusza za 400-600zł ale pewnie nie zrobi cieniowania i będzie widać różnicę.
  • Odpowiedz
@Irevall: Na Twoim miejscu bym olała sprawę. W mieście takie coś jest na porządku dziennym(w sensie ludzie nie umieją parkować i nie potrafią się przyznać), a jak się dodatkowo jeździ takim widocznie obitym autem, to ludzie jakoś bardziej się pilnują wokół niego i w sumie jest lepiej dla wszystkich, bez względu na to czy ja wina była :P
  • Odpowiedz
@Irevall: 1000 zł to demontaż zderzaka, przygotowanie powierzchni dwóch elementów (błotnik i zderzak) malowanie (z cieniowaniem do połowy zderzaka) plus malowanie z cieniowaniem błotnika i poskładanie całości, uczciwa cena jeśli robota będzie zrobiona uczciwie.
Ja bym brał kasę i wypolerował tylko, zostaną większe rysy ale będzie mniej widoczne ani tak ktoś Ci poprawi pod sklepem znając życie. Poniżej masz lexusa którego polerowałem została tylko jedna głęboka rysa dochodząca do bazy, po
konto_darmowe - @Irevall: 1000 zł to demontaż zderzaka, przygotowanie powierzchni dwó...

źródło: comment_o5XMPJUcIsh1hgDUlvp4QNJUqdfAlI9Q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@konto_darmowe:
@Phatee:
@SaWi_: tak jak pisałem to wina drugiego auta, więc to nie ja pokrywam koszty. Także nie będę się bawił w samo polerowanie czy jakieś tanie regeneracje, jeśli faktycznie tyle to kosztuje żeby to dobrze zrobić, to trudno.
  • Odpowiedz