Wpis z mikrobloga

@GlassOfSugar: nie wiem czy to dużo czy mao, ale wg endomondo 6.5km. jak na mnie to całkiem spoko. szczególnie, że nie zależy mi póki co na długości, a stawiam na jakość, bo bardzo szybko łapie mnie kolka i mam problemy, że na początku lece jak petarda a potem spadek energii xD więc póki co staram się od jakiegoś dłuższego czasu przestawić się na stały bieg z jak najmniejsza ilością marszu.
@GlassOfSugar: nie wiem czy to dużo czy mao, ale wg endomondo 6.5km. jak na mnie to całkiem spoko. szczególnie, że nie zależy mi póki co na długości, a stawiam na jakość, bo bardzo szybko łapie mnie kolka i mam problemy, że na początku lece jak petarda a potem spadek energii


@consummatumest: no to właśnie zacznij dbać o długość/czas trwania treningu. Zajeżdżanie się wiele Ci nie da, chyba że zaczniesz się
@enron: wiem, dlatego właśnie teraz staram się póki co skupić na bieganiu ciągłym. nie zależy mi na czasie, a co do dystansu to biegnę tyle ile dam rade. ale skupiam całą uwage na biegnięciu stałym tempem, jak najmniej marszu.
bo do tej pory cały czas skupiałam się głównie na czasie żeby przebiec jak najszybciej daną trasę. i wtedy wyglądało to tak, że biegnę bardzo szybko, męcze się, szybki marsz, odpoczynek i
@consummatumest: spróbuj biec tak, żeby się niemal w ogóle nie męczyć. Jeśli masz problem z narzucaniem sobie zbyt mocnego tempa (sam tak mam), to skorzystaj z jakiejś aplikacji biegowej z treningami która Cię będzie za to opieprzać ;) Po prostu biegnij tak, żeby Ci się wydawało że biegniesz za wolno - to właśnie będzie to prawidłowe tempo.