Wpis z mikrobloga

@dradziak: Jak lubisz słodkie killery na miasto to JPG Ultra Male, Dior Homme Parfum, Armani Code Profumo, 1 Melon, CH 212 VIP, Guerlain Ideal EDP, etc

Natomiast ja jestem zwolennikiem aby pachnieć mniej krzykliwie, dlatego z mainstreamu polecam potestować YSL Ultime, Joop Wow, Chanel Platinum Egoiste, Allure Homme Sport Extreme, D&G The One EDP.
W necie tanio także można dostać perfumy marek Mercedes Benz, Bentely, Lalique - stoją w Douglasie. Merc
@Leniek Lune Rose znam i nie przypadliśmy sobie do gustu, a profumo jest na mnie tak ciężki, że czasami oddechu nie mogłem złapać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@m____k Dzięki i właśnie o to mi chodziło, muszę się przyjrzeć temu zapachowi i od razu portfelowi ( ͜͡ʖ ͡€)
@SpasticInk z tym Erosem to ironia była hehe :D Słodkie ulepy odpadają, a wszystko co podałeś praktycznie
@MortenH niestety tej wersji nie testowałem, natomiast testowałem wersję sport i są to fajne perfumy na lato, jeśli chcesz mieć coś z klasyka. Niestety na mnie nie trzymał zbytnio długo, zwykły EN potrafi na mnie trzymać dosłownie dwa dni. Z tego co czytałem kiedyś, to wersja EDP jest słabsza niż EDT w parametrach i zapachu, więc może i faktycznie jest to pośrednie wyjście :)
@dradziak: Z ogonem na 1,5 dnia - JPG Fleur Du Male lub YSL Kouros ale tak z okolic 1990r
Troche slabiej - Serge Lutens Fumerie Turque / Musc Koubai Khan
Slabiej Chanel Antaeus
Slabiej COstume National Homme EDP
Slabiej MDCI Invasion Barbare
Slabiej Amouage Memoir Man / Amouage Interlude Man
Slabiej Ted Lapidus PH
Docieramy do granicy 16h ostrego ladowania zapachu w powietrze
Tu sie gdzies pojawia Joop Homme
Guerlain L'Instant