Wpis z mikrobloga

Mireczki spod tagu #perfumy.
Co polecacie na wyjście na miasto z dłuższym ogonem, znośną trwałością?
Co jest Waszym topem, który Was nie zawiódł?
Zaskoczcie mnie, bo kupię sobie Erosa i wpadne w mainstreemową szarość ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#modameska #niebieskiepaski
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@skolland To jest to, kilka pozycji nie znam i się im przyjrze :) Dzięki!
@tennlan To nie jest zarzut, ale dla mnie słodkie ulepy są perfumami dla mężczyzn bez perfumowej tożsamości. Oczywiście, trzeba poznawać każda perfumową stronę świata, ale jeśli szukać czegoś słodszego, to w pozycjach których raczej nie kupują przeciętni ludzie, ze względu na cenę która definiuje jakość zapachu w bardzo dużej mierze.. taką mam refleksję, ale trzeba poszukiwać
  • Odpowiedz
@dradziak podpytam w takim razie jeszcze gdzie stacjonarnie szukasz niszy o lepszych parametrach niż mainstream?
A diesel może niestety nie pasować mężczyznom 18+, ale poniżej tego polecam :D
  • Odpowiedz
  • 0
@tennlan ja niedaleko mam taką perfumerie Quality Missala i tam są np. testery Montali, a tak, to pozostaję Ci kupowanie próbek niestety :D Ja to w ciemno kupowałem 2 Lalique i tak się to zaczęło :D Odnośnie mojego poprzedniego wpisu, to chodziło mi o to, że nie sztuką jest iść do S. albo D. i wziąć coś z półki Diora, Versace, czy Armaniego, bo na 90% trafimy na słodziaka. Dla mnie
  • Odpowiedz
@dradziak: Zerknąłem jeszcze raz do wpisu, i tak się zastanawiam, co się kryje u Ciebie pod hasłem "słodziaki? . Bo imo DH (fakt jest słodkawy, ale przez skórę i wetywerię nie słodziakowaty), a tym bardziej Terre nimi nie są. Chyba że jako zapachy przyjemne dla otoczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@PanSzczur Nie napisałem, że TH jest słodziakiem, po prostu nie lubię w perfumach pomarańczy jakoś bardzo i dla mnie to nie jest zapach do wyjścia na miasto :) Dla mnie wyznacznikiem słodziaków jest 1M, Eros, Invictus, Code, Amen. One mnie duszą słodyczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Kapitalis nic nie kupiłem :) Przewinęło się kilka zapachów przez moje ręce -b o musiałem coś na urodziny kupić, jak Bentley Rush, Invictus, Givenchy Gentelman, Versace Eu Frache, Armafa podobnego do Aventusa, Lalique i tysiąc innych, ale nic nie kupiłem. Dzisiaj testowałem Valentino Uomo, Tom Ford Black Orchidea, JPG Male i ten Tom Ford jest ciekawy, ale musiałbym go wziąć na dłuższe testy.
  • Odpowiedz