Wpis z mikrobloga

Pamiętacie sprawę wyposażenia gabinetu dyrektora MOPS w Przemyślu? Faktury, odrobinę #obgadujo wykopu i korespondencję z dyrektorem MOPS Tomaszem Baranem znajdziecie w artykule naszej stronie. https://siecobywatelska.pl/ile-kosztuje-fotel-dyrektora-mops


@wiktor-dabrowski @Armo11 i reszcie mirko dziękujemy za inspirację do wysłania wniosku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#watchdogpolska #prawo #prawodoinformacji #ciagniemywladzezajezyk #przemysl
  • 37
@Hycek111: Nie wiem jak tutaj było i na pewno nie chcę nikogo bronić, ale moja mama, która ma problemy z kręgosłupem pracuje w jednym z urzędów. I na przykład dla niej właśnie fotel kosztował prawie 700zł. Fakt, że ma ona zaświadczenie o niepełnosprawności. No i o ten fotel walczyła dość długo :D
Tak tylko wspominam, bo czasami naprawdę niektóre rzeczy na pierwszy rzut oka wydają się kretyńskie, ale czasami mają sens
@Hycek111:

a ten monitor jest do profesjonalnego grania w csgo albo lola xD 144hz w opiece społecznej, błagam


A Ty już, że Pan dyrektor mopsu gra w gierki w pracy, a napisał wyraźnie że monitoring na nim ogląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zakupiony monitor 24 cale służy do przeglądania systemów monitoringu. W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Przemyślu system monitoringu składa się z 12 kamer. Dobra jakość
@poszukiwacz_zaginionej_szparki: Dla nas najistotniejsze jest, by takie informacje były po prostu łatwo dostępne dla wszystkich zainteresowanych. I by dla instytucji było jasne, że musi takie informacje udostępnić każdemu. A tu tak nie było. Ostrożność pana dyrektora ,,przed udzieleniem informacji podmiotowi nieuprawnionemu'' była całkowicie nieuzasadniona. A czy koszty są duże, niech każdy oceni sobie sam.
ciekawe czy inni pracownicy też mają dostęp do tak wygodnych ergonomicznych foteli jak "dyrekcja"


@qhardyq: kupili trzy, a dyrektor jest tylko jeden, więc pewnie się tymi dwoma z kimś podzielił :)