Wpis z mikrobloga

Pamiętacie sprawę wyposażenia gabinetu dyrektora MOPS w Przemyślu? Faktury, odrobinę #obgadujo wykopu i korespondencję z dyrektorem MOPS Tomaszem Baranem znajdziecie w artykule naszej stronie. https://siecobywatelska.pl/ile-kosztuje-fotel-dyrektora-mops


@wiktor-dabrowski @Armo11 i reszcie mirko dziękujemy za inspirację do wysłania wniosku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#watchdogpolska #prawo #prawodoinformacji #ciagniemywladzezajezyk #przemysl
  • 37
  • Odpowiedz
@Hycek111: Nie wiem jak tutaj było i na pewno nie chcę nikogo bronić, ale moja mama, która ma problemy z kręgosłupem pracuje w jednym z urzędów. I na przykład dla niej właśnie fotel kosztował prawie 700zł. Fakt, że ma ona zaświadczenie o niepełnosprawności. No i o ten fotel walczyła dość długo :D
Tak tylko wspominam, bo czasami naprawdę niektóre rzeczy na pierwszy rzut oka wydają się kretyńskie, ale czasami mają sens
  • Odpowiedz
@Hycek111 i co z tego? Koszt rozłożony na lata. Chyba nie wiesz ile kosztują sprzęty biurowe. Owszem, kosztują sporo, tłumaczenie jest mało 'fachowe', ale według mnie całość jest ok. Więcej wydają miesięcznie na papier do kibla i toner do drukarek.
  • Odpowiedz
@Hycek111:

a ten monitor jest do profesjonalnego grania w csgo albo lola xD 144hz w opiece społecznej, błagam


A Ty już, że Pan dyrektor mopsu gra w gierki w pracy, a napisał wyraźnie że monitoring na nim ogląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zakupiony monitor 24 cale służy do przeglądania systemów monitoringu. W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Przemyślu system monitoringu składa się z 12 kamer. Dobra jakość
  • Odpowiedz
@poszukiwacz_zaginionej_szparki: Dla nas najistotniejsze jest, by takie informacje były po prostu łatwo dostępne dla wszystkich zainteresowanych. I by dla instytucji było jasne, że musi takie informacje udostępnić każdemu. A tu tak nie było. Ostrożność pana dyrektora ,,przed udzieleniem informacji podmiotowi nieuprawnionemu'' była całkowicie nieuzasadniona. A czy koszty są duże, niech każdy oceni sobie sam.
  • Odpowiedz
ciekawe czy inni pracownicy też mają dostęp do tak wygodnych ergonomicznych foteli jak "dyrekcja"


@qhardyq: kupili trzy, a dyrektor jest tylko jeden, więc pewnie się tymi dwoma z kimś podzielił :)
  • Odpowiedz