Wpis z mikrobloga

#zwiazki hej mirki , ma ktos z was pozytywne doswiadczenie po powrocie do byłej/byłego ? moj 2 letni zwiazek zakonczyla moja była 2 miesiace temu. Na 3 tygodnie przed slubem zniknela z mieszkania, anulowala wesele, zostawila mnie samego ze wszystkimi problemami, pozbieralem sie, teraz mi strasznie truje ze chce powrotu, ze bardzo zalzuje, blaga zebysmy sie od tego odcieli , zapomnieli i zebym dal jej ponownie szanse.
  • 73
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: znajomy się kilka lat temu rozstał z dziewczyną, po jakimś (niedługim) czasie się zeszli, teraz są po ślubie. ale to chyba trochę inna sytuacja niż zostawienie kogoś bez słowa 3 tygodnie przed ślubem :|
  • Odpowiedz
@maniek_: w zasadzie to juz tydzien po zaczela sie odzywac i truc, w sumie to przez miesiac ja nawet sie staralem zeby wrocic, ale odpuscilem w koncu, 2 tygodnie bylo ciszy i teraz ona truje, placze, mowi ze zaluje i takie kobiece manipulacje
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: Ja znam parę, która na przestrzeni lat rozchodziła i schodziła się chyba z 4 razy. Nawet na długie okresy np 6-8 miesięcy, w których spotkali się z innymi ludźmi. Ostatecznie zostali małżeństwem i wydają się być szczęśliwi. Drugie dziecko w drodze.
  • Odpowiedz