Wpis z mikrobloga

#zwiazki hej mirki , ma ktos z was pozytywne doswiadczenie po powrocie do byłej/byłego ? moj 2 letni zwiazek zakonczyla moja była 2 miesiace temu. Na 3 tygodnie przed slubem zniknela z mieszkania, anulowala wesele, zostawila mnie samego ze wszystkimi problemami, pozbieralem sie, teraz mi strasznie truje ze chce powrotu, ze bardzo zalzuje, blaga zebysmy sie od tego odcieli , zapomnieli i zebym dal jej ponownie szanse.
  • 73
  • Odpowiedz
@brak: to teraz pomysl z mojego punktu widzenia, byłem szczesliwy, cieszylem sie ze slubu, kupione obraczki wszystko zaplanowane, tydzien po podrozy w Indonezji wracam z pracy, nie ma jej ani jej rzeczy w mieszkaniu, mało tego miesiac walcze o nia, w koncu sie dowiaduje ze mnie oszukuje , kłamie i znika w nocy, wtedy zrozumialem dlaczego odeszla, walcze zeby zapomniec, staram sie kogos poznac, a wtedy ona znowu sie odzywa, co
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: zablokuj byłą, nie odzywaj się. Powiem Ci jak się to skończy. Wrócicie do siebie przez jakiś czas będzie spoko. Potem całe gówno wróci wraz z pomyjami. Ty jej nigdy nie wybaczysz, że tak postąpiła, chociaż teraz możesz uważać inaczej. Poznałeś niesamowitą osobę, to się nią zajmij! Wrócić do siebie można po kilku latach jak ludzie wydorośleją ale #!$%@? akcji ze ślubem to jak już ktoś napisał za duży kaliber. Będziecie
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: każdy związek to kwestia zaufania. Bez tego nic nie istnieje. Twoja była to zaufanie #!$%@?ła. Nigdy nie będziesz w stanie się odprężyć. Zawsze wracając do domu będziesz się zastanawiał czy przypadkiem znów nie zabrała bagaży. Samo to że ona chce wrócić jest samolubne. Jaki człowiek #!$%@? komuś życie a potem prosi o kolejną szansę? Jakie są szanse że ten człowiek nie zrobi tego ponownie? Jestem w stanie uwierzyć że dowiedziała
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: taki skrót oznaczający "bejt", czyli po wykopowemu "zarzutka"

Btw. kopsnij byłą w dupę i nie odbieraj od niej, nie kontaktuj się, zapomnij. Skup się na nowej. No i wpadnij na wykoppiwo, dawno Cię nie było :P
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: błagam cię #!$%@? jeśli to nie zarzutka to nie rób tego. Laska zostawiła cię na pastwę losu, został Ci tydzień mieszkania itd. To jest totalne świństwo, powinieneś jej skakać po głowie a nie planować życie...
  • Odpowiedz