Wpis z mikrobloga

  • 294
Ja #!$%@?ę, jak mnie #!$%@? współlokator w akademiku. Najchętniej bym mu #!$%@?ł w mordę teraz. #!$%@? się i tłucze po pokoju od #!$%@? 5 RANO. #!$%@? PIĄTEJ RANO. PUSZCZA JAKIEŚ FILMY Z GŁOŚNIKA NA LAPTOPIE. No #!$%@?, niektórzy mają #!$%@? społeczne i umysłowe chyba wrodzone. Jakiś upośledzony. Dobrze, że tylko napiszę jeden egzamin i #!$%@? do domu. Mam nadzieję, że w normalnym roku akademickim na takiego #!$%@? i spierdoksa nie trafię, bo bym chyba #!$%@?ł. PUSZCZA JAKIEŚ FILMY O INWESTYCJACH PSIA JEGO MAĆ #!$%@?. Wielki inwestor i biznesmen od #!$%@?. Na dodatek wziął się teraz (6:00) za czyszczenie i polerowanie glanów. Ja #!$%@?ę, co za #!$%@? debil.
#studia #akademik #zalesie #triggered
  • 49
odnieść pościel, zasłonki i całe wyposażenie do magazynu, wyszorować każdą szparę przy umywalce, każdą szczelinę, bo inaczej obiegówki nie dostaniesz. Rozmrozić zamrażarkę też trzeba


@voor: jezu co to za akademik. jak ja mieszkałam w swoim to wystarczyło, że jest czysto (też niby pierdzielili o szczelinach, a nikomu się tego nie chciało ogarniać, bo na wakacje sprzątaczki i tak to domywały jeszcze raz), co zajmowało ~pół godziny. odniesienie klamotów 10 minut. współczuję.
@Constantine: No to nie, u mnie sprzątaczka co ma 1.5 m wchodziła na łóżko, żeby przejechać palcem po szafie, co ma 2 m XD Jak zobaczą nawet jakąś ciemną plamę na drzwiach od strony korytarza to karzą szorować. A z wyposażenia - zasłonki, firanki, pościel, kołdra, prześcieradło. Jak gdzieś na parapecie będzie mała ciemniejsza plamka, to ci nie podpisze obiegówki, to elo i #!$%@? XD
kolega miał współlokatora debila, który dzień w dzień budził się o 5 by się umyć, a potem z powrotem do łóżka spać do 7 xD.


@KokiX: W domu na wsi mieli wodę podgrzewaną elektrycznie i z przyzwyczajenia chciał się załapać na taryfę nocną - kiedy prąd jest tańszy.
Albo nie wiedział czemu w domu wszyscy myją się o takiej godzinie ale tak mu mama kazała więc tak będzie robił.
@voor: Wiem, co czujesz i współczuję. Całe moje studia przemieszkałam z takimi amebami. Już nie wspomnę o sprzątaniu, bo to dla zdecydowanej większości abstrakcja jakaś. Myślenie tylko o sobie i brak wyobraźni to 99% ludzi praktykuje.