Wpis z mikrobloga

@corinarh: Moze operation autismo nie poszlo na marne i zrobia cos w koncu z ta gra. Bo ostatnio dostawałem raka grajac w rainbowa. Najlepsza operacja ever serio nie klamie

@vckm: a no tak zapomnialem tez o lepszych serwerach ktore maja dodac wraz z operacja

NEW UPGRADED SERVERS DEPLOYMENT

The new servers will be deployed with the launch of Season 3. These new servers bring significant improvements to stability, connectivity, FPS, rubberbanding, and overall performance. On top of the new servers, we have a new physics system in the works, which should further address issues with players teleporting and rubberbanding.
@corinarh: good good. Zobaczymy czy na obietnicach sie nie skonczy. To nadal jest ubi co by nie mowic, choc narazie niczego w miare nie #!$%@? tak moze sie to zmienic w zaledwie pare godzin
@corinarh: Serio 26gb? Co oni druga gre tam #!$%@?? wtf

Najbardziej z tego updejta to jaram sie oswietleniem bo mnie strasznie denerwowal dotychczasowy atak na zewnetrzne okna. Nie dosc ze obrona dostaje przewage w postaci dziurki z ktorej moge wygladac to jak ja zagladam to jest tak ciemno ze typ mnie widzi 10 sekund wczesniej niz ja jego

@vckm: wyglada na to ze maja kijowy system plikow i musisz sciagac cale wielkie bloki zeby dodac tylko pare rzeczy (3 operatorow, 9 broni i 1 mape)

Tez sie ciesze ze nie bedzie tego durnego blooma gdy peekujesz przez dziure w scianie/barykadach. Ale nie zawsze defenderzy mieli taka przewage, czesto bylo tak ze jako defender nic nie widzialem a gosciu po prostu do mnie strzelal jak gdyby nigdy nic. Wczoraj natknelem
@corinarh: ale to bedzie mialo #!$%@? learning curve xD Hard to learn hard to master. Ja mam jeszcze przed soba mnostwo do nauki a gram w fpsy od 6-7 roku zycia.

Oby nie, oby to nie byl klon csgo. Ubi Ty #!$%@? robisz to specjalnie
@corinarh: No #!$%@? ich ostatnio z tymi recoilami do nauki. Pierwsze dwie/trzy kule celne? Spoko. Caly magazynek celny? No chyba nie. Jakos nie widze zeby zolnierze na polu walki strzelali i ruszali bronia jak myszka w csie zeby zrekompensowac recoil XDD

po to gram w rainbowa bo jest bardziej realistyczny a chca #!$%@? jakis #!$%@? recoil pattern...
@vckm: jak tak dalej pojdzie to zrobia ze nie bedzie sensu uzywac celownikow optycznych wystarczy ladnie ruszac mysza jak w csgo ( ͡° ʖ̯ ͡°) juz widze jak ktos z lmg strzela przez cala mape i cie zabija wraz z dwoma innymi gosciami bez celowania