Wpis z mikrobloga

@stopmanipulacji1111: Nie interesują mnie wypowiedzi z mediów, bo widać jaki syf sie robi. Zakładam, że prokuratura nie jest na tyle durna by nie sprawdzić wszystkiego. Ale z chęcią bym posłuchała całego ciągu zdarzeń jak to wyglądało po stronie polskiej. By nie mieć wątpliwości.
  • Odpowiedz
@Evergreengo: Zauważ, ze moje pyt nie dotycza doniesien medialnych tylko pracy prokuratury. Media jak media, dla sensacji czasem napiszą więcej prawdy, czasem mniej, a ja wole suche fakty, bez interpretacji.
No troche niepokojące jest, ze oddano raport rozpracowujący zorg grupę przestępczą i pozostaje to bez konsekwencji.
  • Odpowiedz
@dioxyna: Które pytanie bo ja sie odniosłem do stwierdzenia.

Cytowany tekst...No troche niepokojące jest, ze oddano raport rozpracowujący zorg grupę przestępczą i pozostaje to bez konsekwencji.


Tak sądzisz?
  • Odpowiedz
@Evergreengo: To czytaj całość dyskusji, bo potem trudno ustalić, gdy nie cytujesz do której wypowiedzi się odnosisz.
Tak uważam, ze skoro koty podały rzekomo na tacy wszystko wraz z adresami to po 4 miesiącach wypadało by sie odnieść do tego, a przynajmniej potwierdzić czy nad tym pracują czy to bzdury.
  • Odpowiedz