Wpis z mikrobloga

@444cztery: Trochę to trwało, ale chciałam podać pewne źródło. To 02.05
"Tajemnicę potęguje nagranie, które zostało opublikowane na Facebooku Bogatynia.tv, to rozmowa Magdy z chłopakiem. Dziewczyna nie potrafi powiedzieć co się z nią dzieje, ani jak się czuje, płacze i mówi półsłówkami. Zaś na końcu nagrania widać ciemnoskórego mężczyznę. - Obecnie trwają badania. Egipscy śledczy czekają między innymi na wyniki badań krwi dziewczyny, która została pobrana tuż po tym, jak Magdalena
stopmanipulacji1111 - @444cztery: Trochę to trwało, ale chciałam podać pewne źródło. ...

źródło: comment_EeD55kyCBwMA0ZlYbTBCLEPPulDUSduz.jpg

Pobierz
Raczej szukam informacji o YT Markusa, pamiętam że to był punkt startowy całej tej sprawy, pojawienie się filmiku na YT Markusa który jak mówił przypadkowo wrzucił z opcją "publicznie" bo miał wrzucić jako "prywatne" i tam była data dodania filmu. Pytam bo mówił że filmik nagrywał żeby zorganizować szybszy transport Magdy i po to umieszczał ten filmik żeby komuś pokazać w tej sprawie. Jestem ciekaw jaka była tam data, czy film został
@444cztery: Znam tę relację rezydenta... to jest nader ciekawe...
Podałam Ci to źródło celowo. Ten film pojawił się w tym samym czasie na yt co na bogatynia tv. Możesz nie znaleźć już tam pierwotnej wersji. Wiele materiałów zniknęło. A tu jest ślad z publikacji i to jeszcze z jakim komentarzem "przed piątkowymi wydarzeniami"...
Czyli co? Wychodziło by że ten filmik Markus na swojego YT wrzucił 02.05.2017r.? Czli 2 dni po śmierci Magdy Żuk, co by wskazywało że tu Markus kłamał że wrzucał nagranie wideo na YT żeby komuś pokazać, żeby zorganizować szybszy transport powrotny Magdy?

"Egipscy śledczy czekają między innymi na wyniki badań krwi dziewczyny, która została pobrana tuż po tym, jak Magdalena trafiła do szpitala. Poniżej dramatyczne nagranie rozmowy wideo z Magdaleną przed piątkowymi
@444cztery

NOWE SZOKUJĄCE NAGRANIE WS. MAGDY ŻUK! JEJ CHŁOPAK MARCUS: TAM SIĘ COŚ OD*AŁO!


Nowe szokujące informacje ws. śmierci Magdy Żuk. Znamy zdanie końcowe ze słynnego nagrania bardzo dziwnej rozmowy Marcusa z Magdą. Całość opublikował portal patriot24.net
Nowe szokujące nagranie ws. Magdy Żuk! Jej chłopak Marcus: Tam się coś od
*ało!


[VIDEO] Rutkowski: Uzyskaliśmy dodatkowe zdanie ze słynnego filmu z ostatniej rozmowy Magdy Żuk. Markus mówi: Tam się coś #!$%@?ło

Rutkowski
@444cztery: Tu też z 02.04... Do sieci trafiło nagranie wideo-rozmowy na którym zrozpaczona dziewczyna rozmawia ze swoim partnerem, który jest w Polsce. Rozmowa została nagrana kilka godzin przed tym jak dziewczyna trafiła do szpitala.

– Jej stan był na tyle skomplikowany, że wymagała opieki lekarskiej. Nie było możliwości żeby wróciła do kraju – usłyszeliśmy od naszego źródła.
Na filmie, który został nakręcony w piątek na jednej z ulic Hurghady widać, że
@czepit: znam ;), ale można teraz mieć wątpliwości jak to połączyć z doniesieniami zaraz po publikacji nagrania. Skąd "piątkowe wydarzenia" i "tego samego dnia dziewczyna trafiła do szpitala, a w niedzielę dwa dni później zmarła", gdzie prasa zgodnie tego dnia donosiła, że było to zaraz po rozmowie.... jak to połączyć z enigmatycznym wpisem z 28.04.....to robi się strasznie. POTEM BYŁY WYWIADY Z CHŁOPAKAMI I JUŻ WSZYSCY PISALI- SOBOTA.
@rbk17: Tych kont jest ze czterdzieści, sam nie wiem co jeszcze sie w nich zmieści :D Wracają jak bumerang, ale nie przyznają sie, ze to oni, bo dalej ciągną na multi. Potem leci ban i wracają znów :)
@stopmanipulacji1111: Mogę powiedzieć, ze na pewno bym nie pytała o wyraz twarzy siostry Magdy ani o datę wstawienia post bo ten temat został juz wyjaśniony, ze bylo to 30go.
Kogo mam pytać prokuraturę (poprzez glosy tych wymienionych dziennikarzy)? Zapytałabym o wyniki sekcji, rezultaty badań polskich patomorfologów, dotychczasowy spis kontaktów ze strona egipska i milczenie prokuratury pomimo obietnic informowania o postępach.