Wpis z mikrobloga

Kompot będę pił, ale dopiero w piątek. Tak samo jak pił @Arhkoe jakiś czas temu i wszyscy inni

No i w końcu odebrałem dziś #prawojazdy. Jednocześnie #chwalesie. Wszystko robione w WORD #gorzow Teraz pozostała tylko karta kierowcy do wyrobienia. Czy kiedyś będę jeździł zawodowo ? Nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałem i zrobiłem.
Ziutek33 - Kompot będę pił, ale dopiero w piątek. Tak samo jak pił @Arhkoe jakiś czas...

źródło: comment_inFnvbvETWe0MkxEpwAW5K98dM4hdW2N.jpg

Pobierz
  • 73
@Shmit: Na C potrzebowałem dokładnie 1 msc (z egzaminem), na C+E 3 tygodnie (też z egzaminem) Tak więc spoko można się w 2 msc wyrobić. Tylko oczywiście trzeba jeździć po te 2 h dziennie, a nie odpuszczać sobie.
@Shmit: No to spoko... najwyzej pojezdzisz sobie dodatkowo na weekend. Koszt jak pisałem wyzej: Koszt C: 2100, C+E 1700, Kat D 3280, badania psycho 300, badania lekarskie 150, kwalifikacja przyspieszona 2400, kwalifikacja przyszpieszona uzupelniajaca 800, egzaminy wraz z teoria: C 230 , D 230, CE 245

Jestem z Gorzowa, zgadza się. Żeby nie zanudzać pozostałych Mirków, możemy przejść na priv.
@LIPTOON: Czary Panie, czary.... Za czasów "dobrej zmiany" wszystko można (ʘʘ) Robiłem od marca do lipca, ale w starostwie nadali mi uprawnienia dopiero w momencie gdy opłaciłem prawko.
@Ziutek33: kur... jak wymieniałem prawko w 2014, to wpisali mi 2029. Ciekawe czy jak wymienię przed 2029, to znowu odzyskam "-" czy będę miał kolejne 15 lat wpisane...
Robiłem B w 2004...
@PepeXD: Trudno mi odpowiedziec na to pytanie. Zadzwon jutro do swojego starostwa, dowiedz sie i daj znac. Sam jestem ciekaw co Ci powiedza.

@Lapidarny: Zona tez miala wiele przeciw temu, ze trace kase. No trudno, nie posluchalem jej.....Plastik nie zgnije.

@tygryske: Spoko, dzieki. Udalo sie, teraz mozna dalej cos myslec, dzialac. To taki hamulec awaryjny jakby cos i gdzies sie w zyciu noga podwinela.