Wpis z mikrobloga

Kompot będę pił, ale dopiero w piątek. Tak samo jak pił @Arhkoe jakiś czas temu i wszyscy inni

No i w końcu odebrałem dziś #prawojazdy. Jednocześnie #chwalesie. Wszystko robione w WORD #gorzow Teraz pozostała tylko karta kierowcy do wyrobienia. Czy kiedyś będę jeździł zawodowo ? Nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałem i zrobiłem.
Ziutek33 - Kompot będę pił, ale dopiero w piątek. Tak samo jak pił @Arhkoe jakiś czas...

źródło: comment_inFnvbvETWe0MkxEpwAW5K98dM4hdW2N.jpg

Pobierz
  • 73
@YourPantsuAreSugoiDesu: Uprawnienia zostają, będę musiał tylko odnawiać badania psycho i lekarskie + kwalifikacje (jednak juz bez egzaminu, a 5 bloków szkoleniowych przez 5 dni)

@GlassOfSugar: Poza kat A (motocykle) wszystko za 1 razem. Jednak ja na motor zdawałem dawno temu, kiedy jeszcze było takie coś jak śnieg, a nie zebrali go z górki i nie udało mi się pod nią podjechać. Dawno, dawno temu
Koszt C: 2100, C+E 1700, Kat
@lubielizacosy: Ano mozna, ale jak masz inne kategorie to dostajesz z automatu

@grimx01: Dzieki wielkie.

@Adriian321: Nie. Data przyznania prawa jazdy, to jest data wpisania przez starostwo do CEPiK a nie nie data zdania. Zdawałem wszystko po kolei

@ameliniowyguzik: Nadrobisz... ja mam prawko, ale nie jezdze. Na stare lata kupie sobie choppera.

@garbaty_: Upór i chęć zdania. A przede wszystkim koncentracja na lekcjach. I to są te
@aanndrzej: możesz, koszt u mnie w mieście jakieś niecałe 1000zł. tak dokładnie to kwalifikację wstępną przyspieszoną uzupełniającą
@Ziutek33 mam podobnie tylko bez kategorii A, najlepsze że zrobiłem wszystko, pojeździłem chwilę ciężarówką i autobusem i mi się nie podoba xD
@aanndrzej: >@Ziutek33: po kwalifikacji na przewóz rzeczy można zrobić uzupełniającą na przewóz osób? O kurde, tego nie doczytałem :D To może jednak sobie kat D jeszcze strzelę jak będę mieć czas? Hmmm :D

Si signore. Uzupełniająca, ale dopiero po pelnej. Pykasz na kompie jak należy, krótko to trwa. Zależy ile się slajdy wyświetlają. Dzień jednak trzeba poświęcić i pozostałe dni na logowanie do systemu. To są jednak szczegóły. Później na
@Ziutek33: Już widzę ten wpis w CV w rubryce dodatkowe umiejętnośći:
prawo jazdy kategoria AM, A 1, A2, A, B1, B, B+E, C1, C1+E, C, C+E, D1, D1+E, D, D+E, T.

Swoją drogą to co od ciebie sie od janie pawliło, że masz A a potem robiłeś A2, A1? Czy przy zmianie dokumentu wklepywali po prostu? Ja mam A1 i B1 puste a uprawnienia mam skoro mam pełne A i B
@kendi: Wylaczaja z ruchu tramwaje na 2 lata. Bedzie jedna wielka przebudowa ulic i planu komunikacyjnego. Tak wiec nie zdaze u nas zdac. Owszem, mozliwosc szkolenia jest, ale najblizej w Poznaniu, a tam juz niestety nie ma 2 linii na krzyz.
@Shmit: Moim zdaniem łatwo. Oczywiście nie ma nic za darmo, jeździć (może niekoniecznie doskonale) trzeba umieć jak wszedzie. Przede wszystkim uważać na krawężniki. Gorzów jest w remoncie, a dodatkowo nie za duży. Tak więc możliwości tras sa ograniczone. Jedno osiedle Górczyn i Zakanale (Zawarcie). W 4h można te trasy wszystkie oblecieć. Poza tym zdawalność jest dość duża. Wiele jednak zależy od szkoły. Jak nie uwalisz placu, to trzeba się postarać, aby
@Shmit: Wioska nie wioska. Zdane i to się liczy. Gorzów dla robienia prawka jest w sam raz. Dla prawa jazdy nie jest ważne w jakim mieście zdajesz. Wrocław, Kraków, Szczecin....ważne, aby zdać. Uczyć jeździć i tak się będziesz później.
@Shmit: No nie, ja źle Twoich wypowiedzi nie odebrałem. Polecam Gorzów również innym Mirkom co maja blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°) A Ty sam na kiedy się będziesz się pisał ?