Wpis z mikrobloga

Mircy, miałem wczoraj stłuczkę w Niemczech z mojej winy. Policjant powiedział żebym się zgłosił z ich raportem do swojego ubezpieczyciela w ciągu 3 dni ale tam odesłali mnie z kwitkiem mówiąc że to poszkodowany się zgłasza do swojego TU. Dostałem mandat ale nic nie podpisywałem, czekać na rozwój sytuacji? Żeby było śmieszniej niedawno kupiłem ten samochód i jeszcze go nie przerejestrowałem ale poprzedni właściciel zgłosił sprzedaż do WK, będą z tego powodu jakieś problemy?
#oc #ubezpieczenia #motoryzacja Wołam @mfind może coś będziecie wiedzieć ;)
  • 5
@Mariando: Siemano! nie powinno być problemów przez to, że masz nieprzerejestrowane auto. Jeśli zbywca zgłosił sprzedaż samochodu, to TU już wie kto jest nowym właścicielem i tak samo będą wiedzieli komu zabrać część zniżek ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jeżeli masz aktualne ubezpieczenie - nawet na danych zbywcy, to poszkodowany dostanie kesz od ubezpieczyciela.
@Mariando: Sam miałem ostatnio stłuczkę i przyznam,że pieniądze z odszkodowania z OC sprawcy to śmiech na sali.Mogę z czystym sumieniem polecić Firmę Crashplus.Dopłacicli mi sporą sumke dzięki czemu bez problemu naprawiłem auto.Jakby ktos był chętny podaje numer do ich doradcy: 570660879