Wpis z mikrobloga

Przeglądanie swoich własnych postów na internetowym forum, napisanych 14 lat temu to ciekawe doświadczenie psychologiczne. Szczególnie, że pisałem je kiedy miałem 14 lat. To tak jakbym czytał z własnego, 14-letniego umysłu. Albo przeprowadzał psychoanalizę samego siebie jako czternastolatka. Fascynujące.

#psychologia #oswiadczenie #internet #ciekawe
  • 21
  • Odpowiedz
@wjtk123: @Slacky:

To jest świetna opcja właśnie :) Bardzo szybko zauważa się, że nie było się tak lotną osobą, za jaką się wtedy uważało i można uciąć własne #!$%@? w stylu "ja w tym wieku to...". Gówno, wcale nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszyscy byliśmy #!$%@?.
  • Odpowiedz
@wjtk123: @60scnds: Ja ostatnio przypomniałam sobie o takim wynalazku photoblog ( ͡° ͜ʖ ͡°) Większość klasowej elity miała bloga na którym wstawiała jakieś zdjęcia, zwykle selfiki podpisane w P0k3MonOwymm stylu. Na moim raptem 5 zdjęć, ale u innych po kilkaset. Co tam się działo to głowa mała xD potwierdzam, wszyscy byliśmy #!$%@?.
  • Odpowiedz
@szzzzzz: @piopod94: @gaaraddz: @KrzysiuPG: @sturmkampfflugzeug: @4gN4x: @Slacky: @60scnds: Z serii mądrości 14-latka ^^. Na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć, że przynajmniej miałem jakieś zainteresowania, oprócz Counter-Strike'a i przesiadywania pod blokiem xD.

Ja tam uwazam ze i tak Usa posiadalo najlepsze uzbrojenie. M1 Garanda wprawdzie nie mozna bylo przeladowac w dowolnym momencie lecz w pózniejszej wersji naprawiono to.
  • Odpowiedz
@wjtk123:

M1 Garanda wprawdzie nie mozna bylo przeladowac w dowolnym momencie lecz w pózniejszej wersji naprawiono to.

Widzę solidną wiedzę z Medal of Honor: AA, ale reszta w miarę prawdziwa :P
  • Odpowiedz
@skrajnaa: Jeżeli nie wklejałaś zdjęć na których robisz dzióbki, albo tekstów w rodzaju JP na 100% to nie mogło być tak źle ;). U siebie znalazłem też takie perełki:

Czy myche Razer Diamondback można podłączyć przejściówką pod port PS/2 i czy nie będzie to jakoś zakłucało pracy myszki? Bo słyszałem że pod razera potrzeba port usb 1.1 a ja mam dość starego kompa i wprawdzie mam porty usb ale nie
  • Odpowiedz
napisanych 14 lat temu to ciekawe doświadczenie psychologiczne. Szczególnie, że pisałem je kiedy miałem 14 lat. To tak jakbym c


@wjtk123: xDDD beka ostatnio czegoś szukałem, chyba oznaczeń rozrządu czy coś, wbijam na forum elektroda i to mój temat i rozwiązanie xD
  • Odpowiedz
@wjtk123: Ja identyczna sytuacja. Kiedyś zalogowałem się na forum dla terrarystów, na którym aktywnie udzielałem się od 13 roku życia i również, jak się okazało, miałem bardzo wiele podobnych merytorycznie przemyśleń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz