Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na dysku zewnętrznym trzymam sobie wszystko co mi już do niczego za bardzo nie potrzebne na kompie, ale nie usunę bo nie chcę odsyłać tego w totalną niepamięć. Mam tam wszystko: fotki, muzykę, pierdoły, dokumenty, no takie małe "archiwum" - nie zaglądam tam praktycznie wcale, a jak podłączę ten dysk to tylko po to żeby dorzucić coś na to "cmentarzysko".
Ostatnio moja aktualna dziewczyna wyłapała że mam tam folder podpisany imieniem mojej ex. No i oczywiście afera. Jej zdaniem to niedopuszczalne, krzywdzące, powinienem wszystko wypieprzyć i koniec.
Moim zdaniem nie ma w tym nic złego, że ciągle gdzieś to mam, nie wzdycham do tych zdjęć, nie odpalam ich sobie kiedy mi smutno (lol) i nie uważam że powinienem udawać że nikogo wcześniej w moim życiu nie było. Obecna dziewczyna powinna uszanować to. A jak waszym zdaniem? Szczególnie proszę o zdanie #rozowepaski
#zwiazki i troche #logikarozowychpaskow
Proszę o opinie, a dla leniwych ankieta.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz

Zostaw zdjęcia (jestem niebieski)

  • Usuń zdjęcia (jestem niebieski) 19.0% (33)
  • Zostaw zdjęcia (jestem różowa) 20.1% (35)
  • Usuń zdjęcia (jestem różowa) 9.8% (17)
  • Arka gdynia kurwa świnia <(") 51.1% (89)

Oddanych głosów: 174

  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania:
Przesadza. Może zaproponuj jej żeby pozbyła się zdjęć wszystkich i wszystkiego sprzed waszego poznania się - no bo jak śmiała mieć jakieś życie przed tobą (#logikarozowychpaskow to broń obosieczna). A jak ma ci robić inby o takie pierdoły to może jej fotki też powinny trafić na ten dysk.
Bez sentymentu się nie trzyma i bez sentymentu się obśmiewa zarzuty laski i po prostu to kasuje, proste.


@kasiaen: A czy ty masz związek z facetem (to taki CZŁOWIEK, który ma wolną wolę) czy z psem, że ma wykonywać na rozkaz wszystkie twoje widzimisię?

ale wiem jedno - szkoda czasu na faceta któremu tak ciężko się pozbyć byłych szpar z życia


A ty myślisz, że nie szkoda tracić czasu na karynkę,
@Erwin40: Nie wiem czy karynkę, wiem, że w związku ludzie powinni czuć się komfortowo. Jeśli ceną za komfort mojej drugiej połówki byłoby - uwaga - skasowanie jakichś nikomu niepotrzebnych do szczęścia zdjęć to coś byłoby nie tak albo ze mną, albo z relacją. Przypominam - nie mówimy o zmianie nawyków, charakteru, tylko wyczyszczenie dysku z paru obrazków, żeby ktoś podobno ważny dla nas nie musiał się dręczyć, że przeszłość jeszcze w
Nie wiem czy karynkę, wiem, że w związku ludzie powinni czuć się komfortowo.


@kasiaen: Ludzie, czy kobiety powinni czuć się komfortowo? Bo dając facetowi ROZKAZ kasowania zdjęć dajesz sygnał, że komfort mężczyzny masz w dupie i myślisz tylko o sobie.

tylko wyczyszczenie dysku z paru obrazków, żeby ktoś podobno ważny dla nas nie musiał się dręczyć, że przeszłość jeszcze w nas siedzi.


Przecież przeszłość zawsze w nas siedzi, o ile nie