Wpis z mikrobloga

Szłam przez miasto, miałam na sobie czerwoną krótką sukienkę i szpilki. Te szpilki były okropnie niewygodne i nagle zauważyłam, że przy drodze leżą moje sandałki. Podbiegłam do nich i zaczęłam zmieniać obuwie stojąc przy samej drodze. W ogóle wtedy też się okazało, ze muszę uważać bo nie mam na sobie majtek. No i tak sobie zmieniam te buty i nagle zatrzymuje się obok mnie tir, w środku dwóch całkiem przystojnych panów i jeden z nich wyciaga plik pieniędzy w moją stronę ale ja mówię sory ja tutaj tylko zmieniam buty nie jestem prostytutką i oni pojechali. Ostatnio mam coraz bardziej pokręcone sny. #gownowpis #sny
  • 10
@navyblue: Za dzieciaka miałem w rodzinnym domu sennik. Taka stara, pożółkła książeczka z niebieską okładką. Ojcu często ryby się śniły - w senniku znaczyło: bogactwo. Nigdy się nie sprawdziło. Ale może na 99% przypadków się sprawdza. Jak nie masz co robić - wygoogluj (zakładam, że wraz z rozwojem fejsbuka powstał e-sennik) znaczenie. Zakładam, że Twoje ciało, poprzez sny, mówi Ci abyś już nigdy nie oszczędziła na obuwiu. Podświadomie sugeruje Ci, że