Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale #zwiazki #smierc

Moja nowa ale już byłą dziewczyna, po dwóch miesiącach znajomości, praktycznie bez większej przyczyny, zerwała ze mną. Nie ma co pisać, jak piękne chwile spędziliśmy razem i jak nam dobrze było. Po prostu było cudownie.

I z dnia na dzień, wszystkie jej obietnice, zapewnienia, wszystko co między nami było - odrzuciła.

Po trzecim dniu jak mi powiedziała, dostałem paczkę z duperelami wartymi z 10zł które miała przy okazji ode mnie i 2 małe tygryski.

Tygryski sam zrobiłem dla niej (bo nazywała nas tygryskami, bo fikaliśmy, tj strasznie dużo różnych rzeczy robiliśmy razem raczej bardzo aktywnie fizycznie). Ile czasu mi zajęło zrobienie tego, zaprojektowanie tak fajnie, by tygrysek całował tygrysicę w nosek, tak jak ja ją całowałem... Tygryski dałem jej w prezencie, żeby tygryskę wzięła dla siebie a tygrysa dała temu, kogo pokocha naprawdę. Nie dała mi go wtedy, bo za wcześnie i wiedziałem o tym, ale liczyłem na to, że pewnego dnia dostanę. I dostałem oba z powrotem.

Ja #!$%@?, dlaczego? Dlaczego kiedy się staram, ale tak naprawdę, z całego serca się staram, żeby kogoś pokochać... to jestem odrzucany? Jestem pomijany... nie chce się nawet ze mną spotkać żebym mi powiedziała w ryj prosto, że to koniec...

W końcu powiedziałbym, że nawet to jej na początku zależało bardziej, bo dzwoniła do mnie na długie pogaduchy i w sumie przez to ją naprawdę polubiłem...

Ja #!$%@?, nie dam rady z tym wszystkim, ledwo widzę na oczy i jestem w jakimś amoku
boltzman - #gorzkiezale #zwiazki #smierc 

Moja nowa ale już byłą dziewczyna, po dw...

źródło: comment_UxRkZ5DGGDBvmBB5XNhpOQha0vRgxlyw.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@boltzman: Tygryski fajny pomysł, szkoda by się marnował więc spokojnie możesz wykorzystać przy kolejnej znajomości.
I wszystkich następnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dasz radę, za jakiś czas pewnie nie będziesz pamiętał jej twarzy ani imienia. Tylko za nic w świecie nie dawaj jej "drugiej szansy" jeśli się do ciebie odezwie, bo to nie będzie żaden powrót. Tylko wstęp do kolejnego rozstania, bo będzie sobie chciała podbudować
  • Odpowiedz
  • 1
@boltzman Ale super gest. Ja bym chciała takie tygryski dostać! Może jakieś rozdajo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do mnie co prawda bardziej pasowałyby króliczki, ale tygryski są super słodkie. <3 Tylko następnym razem nie tak szybko z takimi prezentami, poczekaj parę miesięcy :-).

Nie przejmuj się tą dziewczyną. Będzie dobrze, czupryna do góry :-)

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę Ci, żebyś znalazł szczęście u boku kobiety, która
  • Odpowiedz
@Siaa: A może zrobię rozdajo. W końcu nie chcę tego widzieć więcej na oczy, jeśli to ma być symbol upadku a nie początku. Dziękuję.

@jast: mam nadzieję, że będzie dobrze. Dzięki.
  • Odpowiedz
@boltzman: Głupio mi teraz po tym co napisałem, nie znałem całego kontekstu. Wydajesz się dobrym Mireczkiem, więc byłoby mi źle jakby nic nie napisał, a PW masz zablokowane. Nad niektórymi rzeczami nie warto się za dużo zastanawiać, daj sobie czas

  • Odpowiedz
@NowyRokNowyJa: Spoko, w końcu napisałem ta po to, by może to zobaczyła. Tylko problem jest taki, że ja wcale teraz nie chcę jeszcze o niej zapomnieć. Po prostu na ten moment jest to niemożliwe w mojej głowie. Napisałem gdzieś wyżej, że w 2 miesiące zrobiłem z nią więcej niż przez poprzednie 2 lata chyba... wyobraź sobie jak to potwornie mnie zmieniło, wpłynęło na mnie i wręcz uzależniło. Nie wyobrażam sobie
  • Odpowiedz
@NowyRokNowyJa: myślę o tym i to jedyna rzecz, która pozwala mi zachowywać spokój, że jak ona mogła mnie tak potraktować. Nawet jeśli chce skończyć to na zawsze, to czemu nie powiedzieć mi tego w twarz, bym miał spokój, bym mógł odetchnąć?
czuję się jakbym zrobił najgorszą rzecz na świecie, skrzywdził ją jakoś okropnie i obrzydliwie, bo tak mnie potraktowała.
  • Odpowiedz