Wpis z mikrobloga

#swietyzabiusz #stulejacontent #przegryw #pepe ##!$%@? #heheszki

Zapytał uczeń Pana "co to znaczy być wygrywem?". Zamyślił się Pan i odpowiedział mu, lica swoje uśmiechem życzliwym zdobiąc, "być wygrywem, to znaczy nie być przegrywem". Zapytał więc uczeń "czy więc można być tylko albo wygrywem, albo przegrywem? Czy nie ma nic pomiędzy?". Odrzekł mu Pan "kto nie stara się z dziewczynami bratać i zagadywać do nich, ten jest przegrywem. Kto stara się i odnosi powodzenie, ten jest wygrywem. Kto stara się pomimo braku powodzeń, ten jest mi najlepszym sługą i do tego należeć będzie królestwo wygrywu. Zaprawdę odwaga przegrywa droższa jest mi niż powodzenie wygrywa".

Oto Słowo Żabie
Pobierz
źródło: comment_uIRU4MaNORVxADTtfuSVsFiRkTQMuJcK.jpg
  • 12
@NiebieskiGroszek: Nie jest grzechem głosić Żabie Słowo i przeklejać moje posty, wręcz przeciwnie, jest to czyn sprawiedliwy. Trzeba tylko dać tag #swietyzabiusz i obrazek św. Pepiasza.

@1X5NSsieHooya: Ten fragment pokazuje, że na drodze wygrywu liczy się niezłomność. Kto spróbuje i po porażce podda się, ten jest niewiele lepszy niż ten, co nie próbuje. Kto próbuje pomimo porażki, ten jest najlepszym z ludzi.