Wpis z mikrobloga

@naavalu: Zgadzam się. Nie znam oczywiście typa ale sprawia wrażenie straszne zblazowanego.
@KredaFreda: No szkoda szkoda. Rozumem że Polacy mogą czuć się w mniejszości bo stopniowo tracą miejsce w składzie i trzeba się starać bardziej no ale takie jest życie :D
@goras: wojtkowski nie jest sympatycznym człowiekiem, widziałem go kilka razy i raz z nim rozmawiałem. Jest to zdecydowanie przeciwieństwo Carlitosa, który jest mega uśmiechnięty i wesoły
@goras: Ano właśnie. Ale mam wrażenie że i tak wszyscy mają to w dupie. Z ciekawości sprawdziłem czy ktoś zareagował jakoś na to na facebooku - koło 90 reakcji i 0 komentarzy.
Już pomijam że sam koncept, który ma być kopią Łączy nas Piłka to kompletna porażka i piłkarze w #!$%@? mają tego reportera XD
@goras: Z jednej strony gorzkie słowa Kamila, bo nic na razie nie pokazał szczególnego, ale z drugiej trochę go rozumiem. Uważam, że obecna liczba chłopaków z Półwyspu Iberyjskiego to górna dopuszczalna granica i nie życzyłbym sobie mieć w obecnej kadrze więcej Hiszpanów. Paszporty na boisku nie grają, ale morale całej drużyny też są ważne. Nie dziwię się, że ktoś może czuć się nieswojo grając w polskim klubie i słyszeć na każdym
@goras: @4lord: W kadrze jest sporo piłkarzy zagranicznych i prawdopodobnie ich stan się powiększy jak nie w tym to w następnym okienku transferowym. I tak szczerze powiedziawszy nie widzę sensu by tak spora grupa piłkarzy miała się uczyć języka polskiego tylko po to by połechtać nasze ego i pogadać sobie z Kamilkiem, który swoją drogą nie wygląda na miłego gościa. Skoro obieramy kierunek głównie zagraniczny w ściąganiu piłkarzy to moim