Wpis z mikrobloga

Miraski i Mirabelki moje kochane!

Małe ogłoszenie parafialne: mam zamiar skończyć wrzucanie cytatów na nr 500, trochę zaczęły mi się kończyć perełki, co część z Was pewnie zdążyła zauważyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) chciałabym też dokończyć czytanie całej serii, zostało mi jeszcze kilka pozycji, w których na pewno znajdzie się multum super cytatów, a je także chcę zamieścić :) niestety aktualnie nie mam na to czasu, więc całkiem możliwe, że wrzutki będą teraz pojawiać się co kilka dni, za co musicie mi wybaczyć :( w planach mam również stworzenie małego zbioru, coś w stylu "500 dni Pratchetta" XD byłby w nim wszystkie wcześniej wstawione w tagu cytaty, od najwyżej plusowanego ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie zajmie mi to jakiś czas, bo jestem leniem patentowanym ;p w każdym razie wolałam Wam przedstawić moje plany na najbliższy i dalszy okres, żebyście nie czuli się zaskoczeni i oszukani :)

Miłego wieczorku, buziaczki! :3


mały spam w #pratchettnadzis
  • 38
Wołam zainteresowanych (316) z listy pratchettnadzis
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @Meyru @Zwanek @tigitall @Drill @10minutzagodzine @Kavelach @niegadaj @malinowomalinowa @fiszu @bangshespregnant @szkarlatny_leon @PilariousD @Pan_Maruda @wygibus @kosa1410 @lejen @zwyklynick @lukiop @gizmo1231 @vateras131