Wpis z mikrobloga

Mirki z #upc #internet #komputery, czy wam też znikła w ustawieniach #connectbox'a opcja "przekierowanie portów"? miałem tam ustawione przekierowanie na laptopa, który od kilku miesięcy służy mi jako serwer WWW i od wczoraj nie mogę wejść z zewnątrz na stronę. Wszedłem dzisiaj w ustawienia routera i nie mogę nigdzie tej opcji znaleźć. W instrukcji do modemu na stronie UPC ta opcja jest opisana. Czyżby mi w taki niecny sposób zablokowali możliwość hostowania strony na ich łączu? Ruch nie był duży, tylko ja ze strony korzystałem.
Rzecz się dzieje w #warszawa
Pobierz paweo - Mirki z #upc #internet #komputery, czy wam też znikła w ustawieniach #connect...
źródło: comment_26HqQKMjzOdIZJ9bUMS6PcCLR4Sv0Ql3.jpg
  • 5
@TheMan
@antiChriSt Udało się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak jak pisał @bykubyk, część abonentów UPC została objęta jakimś tam testem IPv6. W normalnym użytkowaniu to nie przeszkadza, ale kiedy trzeba przekierować porty itp. to się nie da. Zadzwoniłem na infolinię, powiedziałem że od paru dni nie mam ustawień do przekierowania portów i po 10 minutowej rozmowie zmienili mi konfigurację ConnectBoxa na wcześniejszą :D I teraz wszystko hula