Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam kaca moralnego, któremu towarzyszą dreszcze i zimne poty :/
Wszystko przez wydarzenia ostatniego weekendu, gdzie bawiłem się ze starą kumpelą i trochę się za daleko posuneliśmy.
Niestety mimo tego, że dziewczyna bardzo ładna, do tego mądra, to ja nie czuje tego czegoś.
Wczoraj gdy się widzieliśmy, to ona się ciągle do mnie przytulała, a ja nie potrafiłem się odsunąć, żeby jej nie zrobić przykrości.
Wiem, że jak teraz ją odtrące, to jej pół rodziny przestanie się do mnie odzywać.

Czeka mnie ciężka decyzja :/
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Trzeba sobie przyprawić z powrotem jaja, i powiedzieć wprost "sorry, byliśmy bardzo pijani, ja nie wiedziałem co robię, ale z tego pieca chleba nie będzie". Lepiej teraz, niż później jak dziewczyna się bardziej przywiąże. Teraz to będzie naprawa błędu - później - #!$%@?ństwo.

Wiem, że jak teraz ją odtrące, to jej pół rodziny przestanie się do mnie odzywać.

Trzeba było nie pić.
Znajdź jakąś koleżankę, wytłumacz sytuację i poproś, żeby udawała twoją różową. Kumpeli powiedz, że różowej będzie przykro jak z tobą nie pójdzie.