Wpis z mikrobloga

Ostatnio pytałem o "elektroniczne portmonetki", żeby móc wygodnie dokonywać płatności w sieci, w złotówkach.

Ktoś polecił DiPocket i zainteresowało mnie to mocno. Oprócz złotówek, płatności w dolarach, funtach i euraczach, po korzystnych kursach (niewiele wyższych niż Liderze Walut, podstawowym kantorze z którego korzystam). Takie narzędzie to właściwie idealna rzecz dla mnie, jako że często kupuję u Chińczyka czy zdarzy mi się wziąć coś ze Steama.
Jednak nie znam dokładnych mechanizmów działania, bo musiałbym założyć konto. Zanim jednak oddam wizerunek swojej mordy i skan dowodu, chciałbym zadać #pytanie.

Jakie są wady takiego rozwiązania?
Może są inne "portmonetki" tego typu, o większej funkcjonalności?
Czy zasilenie konta jest natychmiastowe? W kantorach internetowych najczęściej jest to czas oczekiwania na zaksięgowanie tradycyjnego przelewu, więc w przypadku np szybkiej promki na #steam, jest to pewien problem.
Chciałbym takie rozwiązanie z aplikacją desktopową, w DiPocket widzę tylko appke mobilną, jednak stacjonarna wersja wygodniejsza w wielu przypadkach.

Jak ktoś korzysta z rozwiązań tego typu, to proszę o opinię. Takie rozwiązanie pozwalałoby mi się pozbyć pojedynczych kart walutowych, na korzyść jednego konta.

#pieniadze #pytaniedoeksperta #banki #finanse #kiciochpyta #oszczedzanie bo mirasy spod tagu znają sprytne rozwiązania coby przycebulić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sandman - Ostatnio pytałem o "elektroniczne portmonetki", żeby móc wygodnie dokonywać...

źródło: comment_cwuCDMh9ssg4kzYbsTKc9n48mQ5quWrw.jpg

Pobierz
  • 16