Wpis z mikrobloga

Czesc piwnico :D Taki damastowy "bird and trout" bedzie nagrodą w najblizszym losowaniu dla patronów. Noż ktory został stworzony z myślą o wędkarzach i myśliwych polujących na drobną zwierzynę a okazało się ze masa ludzi wykorzystuje je jako nożyk do codziennych zadań takich jak kanapka czy otwarcie paczuszki. Troche sie zastanawiałem czy robic taką reklamę na mikroblogu ale chyba 90 % nozy ktore dotychczas byly nagrodą w losowaniu i tak trafiło na wykop ( co cholernie mnie cieszy ! ) Co do Patronite'a to dlugo sie wahalem czy spróbować ale z perspektywy czasu wyszło że to fajna sprawa jak czasami brakuje paru stówek na ZUS lub po prostu na życie. Dziekuje za wsparcie !! www.patronite.pl/trollsky #trollsky #knifemaking #knifeboners #patronite
Pobierz Trollsky - Czesc piwnico :D Taki damastowy "bird and trout" bedzie nagrodą w najblizs...
źródło: comment_ljTUT0944kDmgyHA4HbKsEK48u10DULT.jpg
  • 22
@Maltanczyk: Nadaje się, wystarczy przemyśleć sprawę montażu. Po to bozia dała tek-loki ;) Poza tym niewielki nóż można z powodzeniem nosić na szyi.
@Trollsky - przepiękny nóż, jak zresztą większość Twoich prac! Gratuluję odważnej decyzji i postawienia wszystkiego na jedną kartę. Oby nigdy nie zabrakło zapału! Swoją drogą - nie myślałeś, żeby pójść drogą, którą poszedł na przykład Tlim i stworzyć na stronie sklepik z dostępnymi nożami?
@Trollsky witam kolego, obserwuje od początku i jestem jak większość pod ogromnym wrażeniem. Zastanawiałem się czy myślałeś kiedyś nad nożem motylkowym? A może już masz takowy na koncie? Jeju jak ja bym chciał takiego motylka od Ciebie kupić ()
@Trollsky powtarzalne noże to by była klapa. Otwórz sklep, i co ile możesz dawaj do tego sklepu nóż który zrobisz. Może nawet w postaci licytacji. Unikalność każdego noża to jest coś co będzie działać na plus dla ciebie. Sam bym kupił jak by mnie było stać, bo wygrać szanse małe
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozdrawiam