Wpis z mikrobloga

Ile plusów tyle lat bez palenia (tytoniu:)
Dobra mirony czas podjąć męską decyzję. Długo się szczypałem z zamiarem by znaleźć odpowiedni moment ale taki pewnie nigdy nie nadejdzie. Mówili by nie rzucać dwóch nałogów jednocześnie ale już idzie mi 9 miesiąc bez alko więc chyba najwyższa pora. Wszystkie moje wcześniejsze próby rzucenia rozbijały się o to że jak wypiję to chce mi się palić, teraz ten argument nie zadziała, nie mam już żadnego racjonalnego wytłumaczenia by kontynuować ten śmierdzący nałóg więc czas się pożegnać.
Adios papieros...
Mój ostatni (pic. rel.)

#mirkogw #metromnaodwyku #rzucampalenie #papierosy i trochę #alkoholizm bo od tego się zaczęło
metrom - Ile plusów tyle lat bez palenia (tytoniu:)
Dobra mirony czas podjąć męską d...

źródło: comment_TwGPvQFOWUHDOFuN3BAE42NjAAkw7Eko.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • 1
@metrom przeczytaj "Łatwy sposób rzucenia palenia" Allana Cara. Pozbędziesz sie tego gowna bez bólu tak jak ja a próbowałam wiele razy na siłę i mi nie wychodzilo. Po lekturze sie udało :)
  • Odpowiedz
Mój ostatni (pic. rel.)


@metrom: Raczej nie. Jeszcze nie raz zapalisz. Ale nie warto sie tym jakos przejmowac. Problem nie lezy w papierosach i nikotynie w nich zawartej, tylko w rytualach i nawykach.

I to je trzeba przede wszystkim zmienic. Poza tym, polecam pobiegac, tak, zeby pluca az bolaly, a z geby lala sie gesta slina. Ba, nawet do porzygu. Nic tak nie daje do myslenia, jak zamulone pluca, ktore
  • Odpowiedz
@metrom: Kup sobie epapieros wraz z liquidami z niższą zawartością nikotyny, albo te specjalne leki, plastry itp. Rzucanie tak od razu ci nic nie da i wątpię, żeby się dało.
  • Odpowiedz