Wpis z mikrobloga

Ile plusów tyle lat bez palenia (tytoniu:)
Dobra mirony czas podjąć męską decyzję. Długo się szczypałem z zamiarem by znaleźć odpowiedni moment ale taki pewnie nigdy nie nadejdzie. Mówili by nie rzucać dwóch nałogów jednocześnie ale już idzie mi 9 miesiąc bez alko więc chyba najwyższa pora. Wszystkie moje wcześniejsze próby rzucenia rozbijały się o to że jak wypiję to chce mi się palić, teraz ten argument nie zadziała, nie mam już żadnego racjonalnego wytłumaczenia by kontynuować ten śmierdzący nałóg więc czas się pożegnać.
Adios papieros...
Mój ostatni (pic. rel.)

#mirkogw #metromnaodwyku #rzucampalenie #papierosy i trochę #alkoholizm bo od tego się zaczęło
metrom - Ile plusów tyle lat bez palenia (tytoniu:)
Dobra mirony czas podjąć męską d...

źródło: comment_TwGPvQFOWUHDOFuN3BAE42NjAAkw7Eko.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@medykydem: nie potrzebuję czytać tej gównoburzy bo dla mnie jeden #!$%@? czy ktoś pisze, że rzuca palenie a żebra o plusy na rzecz rzucania palenia. Naprawdę nie masz innych zmartwień niż wykłócać się z kimś i zarzucać atencję na wykopie? xD
  • Odpowiedz
@plecak_odrzutowy za dużo jest ostatnio takich wpisów. I większość to typowe żebroplusy. Radzę zwrócić uwagę na to. A nie zarzucać mi coś takiego. Zresztą teraz, po moich wpisach powinieneś mieć większą czujność i sam zauważysz, że tak jest. Pozdrawiam cumplu.
  • Odpowiedz
@metrom biegnij do apteki po jeden z dwóch leków dostępnych u nas z cytyzyną. Rzucisz w kilka dni bez #!$%@? się po mordzie z psychiką. Naprawdę.
  • Odpowiedz
@metrom: Rzuciłem po 15 latach, od 2,5 roku nic, nawet mi nie brakuje. Bez żadnych książek, suplementów, apek i innych pierdół. Protip? Nastaw się psychicznie, że się z tego wyswobadzasz, coś zyskujesz, a nie tracisz, co zresztą jest prawdą. Przeanalizuj i przemyśl wady i zalety palenia, zawsze Ci wyjdzie więcej zalet, jeśli masz trochę rozumu;) W chwilach słabości przypomnij sobie, dlaczego chciałeś rzucić. Powiedz wszystkim znajomym, że rzucasz. Nie żeby
  • Odpowiedz
@metrom: trzymam kciuki! Ja już 6 miesięcy trzymam się bez fajek i zdecydowanie polecam ten stan. Im szybciej rzucisz, tym lepiej- odkładanie tej decyzji nie ma sensu
  • Odpowiedz