Wpis z mikrobloga

Arsenal ma silniejszy skład niż w zeszłym roku


@Pustulka: hmmm czy ja wiem. Laca i Kolasinac są na plus ale jak odejdzie Mustafi to nowy śo nie wiadomo czy się zgra. Plus boki obrony są średnie i środek też. Sanchez nie wiem czy będzie miał motywacje do ciągnięcia Arsenalu, Ozil to dramat. No i pozbycie się Wojtka i zostawienie Cecha to wielki minus. Wszyscy z top6 się wzmacniają(szczególnie Manchestery) to
  • Odpowiedz
Pewnie zostanie znienawidzony pod tagiem za to ale może warto ponegocjować Ox za Fabregasa?Bo Ozil nie daje rady...


@pawelsacewicz: Fabregas ma już 30 lat i był rezerwowym w Chelsea w zeszłym sezonie

"There was significant surprise among the squad that Wenger started Oxlade-Chamberlain despite his future appearing heavily in
  • Odpowiedz
@ozzi91: Ramsey gra strasznie w kratkę, potrafi raz zagrać kiepsko, złapać formę zagrać kilka świetnych spotkań, a potem wylecieć z urazem i cykl się zamyka.
  • Odpowiedz
@Pustulka: ja oglądam arsenal też w kratkę i jedyne co się w każdym meczu powtarza to takie ogromne zaangażowanie sancheza w każdy element gry. Ciekawe czy długo pociągnie, bo jak sam się starasz i widzisz że inni mają w dupie to zaraz Ci się nie chce. Dobrze że ma mocny charakter i dużą ambicję.
  • Odpowiedz
@Pustulka: no jak dla mnie ten skład to takie naciagane top4 jeśli LFC nie wzmocni obrony.
Cech-Coraz starszy zdarzają mu się coraz częściej błędy,
Bellerin-typ jak dla mnie średni, ciągnie go do ataku, a w obronie słabo,
Koscielny- no najlepszy obrońca lider itd
Kolasinac-dobry transfer, dzik ale dlaczego Wenger na niego nie stawia od pierwszej minuty? D:
Xhaka-typ mnie nigdy nie porywał,
  • Odpowiedz