Wpis z mikrobloga

Czy ten upiór z korytarza w domu von Evereców dostał jakąś aktualizację w tym roku? Jak przechodziłem ten dodatek w tamtym roku jeszcze to pokonałem ją bez trudu chyba za pierwszym razem, a teraz już drugi dzień się z tym męczę (wczoraj musiałem spasować bo szlag mnie trafiał) i nie mogę jej zabrać nawet 1/3 zdrowia, mimo że nie gram na najtrudniejszym poziomie. Dziadostwo się do mnie przylepia i koniec, ani znaki, ani miecz, ani uniki ani skoki nie pomogą, atakuje mnie tymi swoimi łapami dopóki mnie nie zabije, każdy skok robi razem ze mną, no nie da się uciec.
Macie jakieś protipy? Bo widocznie moje stare pomysły już są nieaktualne.

#wiedzmin3
  • 12
@Goglez: No jeżeli łupiesz w nią z miecza to się nie dziwie, ze nie możesz utłuc - nie pamiętam dokładnie, ale wystarczy palić/aardować(chyba) obrazy jak zaczyna się leczyć i tyle. No i standardowa taktyka na upiory(ale tego się raczej domyślasz).
Nie mam pojęcia skąd dostajesz taki dmg. Grałem niedawno na "drodze ku zagładzie" i potrzebowała 8-10 ataków, żeby mnie zabić - używałem ekwipunku niedźwiedzia. No chyba że grasz NG+ - nie
@Tomm16: Olej mam ulepszone, z odwaru jeszcze nie korzystałem, yrden nie działa wcale, eliksiry mało co dają (jak się do mnie przylepi to wyśmienita jaskółka + jedzenie nie nadążają z regeneracją hp), jedynie qłin coś tam daje. Co gorsza obrazy są chyba na czitach, jak już jestem bliski zabrania jej pierwszej 1/3 części hp to obraz tak szybko życie skraca że ani nie zdążę do niego doskoczyć na zasięg arda, ani
Grałem niedawno na "drodze ku zagładzie" i potrzebowała 8-10 ataków, żeby mnie zabić


@Shamson: No to coś się zbugowało, po 10 atakach to ja umrę ze 3 razy, mimo że zbroję mam dobrą. Może NG+ coś zepsuło.
edit: żaden potwór mi nie robił takich problemów, nawet walka z Olgierdem była o wiele łatwiejsza niż to dziadostwo.
@Goglez grałem niedawno ng+ na pc i potwierdzam, że boss działa prawidłowo. Polecam wypić odwar z ekimmy i skupić się na niszczeniu obrazów.
@Tomm16: @Shamson: @Obywatel_Kondominium: @Ysgra: @patrzpan: @Fnque: Ewidentnie miałem jakiegoś buga, wczoraj obniżyłem poziom trudności na... najłatwiejszy, zrobiłem odwar z ekimmy (inne nie pasowały mi za bardzo), dla pewności zmieniłem zbroję (choć różnica była symboliczna, bo premie i tak te same), stosowałem oczywiście olej i miałem naprawiony sprzęt i i tak męczyłem się z tym wczoraj kilkanaście razy, dopiero dziś ją pokonałem, przechodzę tą grę 3 raz,