Wpis z mikrobloga

@Edward_Dyskietka: Powiedzcie mi, czy Tyrion zdradzi Danke i resztę ekipy? A raczej, czy zdradził?
Cały czas przedstawia nam się go, jako zagubionego człowieka, który chciałby mieć kochającą rodzinę. Żałuje, że stracił Myrcelle oraz Tommena, co z resztą zobaczyliśmy w finale. Czy przez dziecko Cersei, chęć zrobienia czegoś dobrego dla Lannisterów, o których mówił, że ich nigdy nie zdradzi, wbił kumplom nóż w plecy?

Przecież zna swoją siostrę i na pewno nie wierzy w żadne jej słowo, sam mówił, że nikt nie ufa jej mniej niż on. Na pewno widzieliście to dziwne spojrzenie między nimi, gdy Królowa mówiła o tym, że wyśle swoje wojska na Północ.

Oczywiście w tym sezonie cały Tyrion jest dosyć wątpliwej jakość - sam pomysł przyniesienia zwłok był durny - to może to coś więcej niż głupota scenarzystów.

Dodatkowo zastanawiała mnie ta jedna z końcowych scen, gdy karzeł się kręcił po statku. Mam wrażenie, że to było pod komnatami Dany. Dlaczego? Czyżby wyrzuty sumienia? To było bardzo zastanawiające.

#gameofthrones #graotron #got
  • 9
@Justycjariusz: Ale co mógłby Tyrion obiecać? Nie wydaję mi się by dał Cersei to co ona chce, bo to koliduje z interesami Danki. Chyba że Tyrion wie o ściemie Cersei, ale czy poświęcał by się na tyle by swoją znienawidzoną siostrę "ratować"? Myślę że ta scena tak miała wyglądać i miała zaszokować widzów, bo kto by się spodziewał że Cersei będzie walczyć razem z Danką i Jonem przeciwko trupom.
@WhiteRaven12: No zobaczymy, z jakiegoś powodu ścieli jego rozmowę z Cersei i dali tą creepy scenę na statku. Cały sezon dawał też powody sądzić, że ma jakiś żal z powodu walki przeciwko rodzinie i co raz bardziej wątpi w Daenerys.