Wpis z mikrobloga

Dopiero oglądając to za trzecim razem dostrzegłem ile ta scena ma w sobie emocji i jak ważna jest. Cersei która na całym świecie miała tylko swojego ukochanego zostaje przez niego porzucona. Wszystko co robiła robiła dla niego a on ją zostawia.
Pęka jej serce. Wy młode #!$%@? tego nie rozumiecie ale kiedy odwraca się od was osoba która była dla was całym światem to życie traci sens i jedynego czego chcecie to spalić cały świat i wyrżnąć wszystkich.
#got #zwiazki
Pobierz
źródło: comment_Lb55NuJZJrUKcNx7IPmtRzp6HXCwnubk.jpg
  • 9
@Bearbelion: Nieno, głównie chodzi mi o to że ta scena jest krótka i większość ludzi po prostu tego nie zauważy i to oleje. Taki serial trzeba oglądać kilka razy żeby dostrzec kunszt aktorów, przynajmniej ja muszę bo jestem zbyt mało spostrzegawczy żeby zauważyć wszystko za pierwszym razem.

Skyfall oglądałem autentycznie około 10 razy żeby wyłapywać smaczki których nie zauważyłem od razu.
. Cersei która na całym świecie miała tylko swojego ukochanego zostaje przez niego porzucona. Wszystko co robiła robiła dla niego


@Merkava: co pokazuje jak bardzo #!$%@? jest serial, bo w książkach to Jaimie był frajerem