Wpis z mikrobloga

@Mes_Que: Potrafię rozmawiać kiedy mam przed sobą znajomych albo jedną/dwie osoby... W poczekalni pełnej ludzi wolę nie istnieć xD
Poza tym mam szeroką gamę zainteresowań i o tym potrafię rozmawiać xD
@Gothagami: To jak podpinanie wszystkiego pod depresję. Trzeba walczyć z tym kultem #!$%@?, szanowna koleżanko, co mówię jako towarzysz w #!$%@?. Szukanie eufemizmów i wymówek nie pomaga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A przede wszystkim trzeba walczyć z nieprawidłowym użyciem terminów i nie pozwalać ludziom błędnie kategoryzować swoich problemów, bo potem nawet nie wiedzą, jak mogą się zabrać za wyjście z nich ( ͡° ͜ʖ ͡
@mgorski: Dzięki... Co Ci przeszkadzam skoro nie wychodzę z domu? XD

@Gaboleusz: @MoistLipvig: @NoMercyIncluded: Ale mi to nie przeszkadza, że taka jestem xD nie utrudnia mi to życia w jakiś znaczący sposób :p nie lubię spędzać czasu z ludźmi i mnie to męczy, a wchodzenie w interakcje z obcymi ludźmi jest dla mnie co najmniej nie przyjemne :p wolę zostawać w domu i spać, a przypadkowe sytuacje jak
@Gothagami połowa tutejszej populacji ma podobnie. Warto z tym trochę walczyć, by nie trafił się moment, w którym mocno skomplikujesz sobie życie przez brak obycia z ludźmi.
Piszę to głównie dlatego, że sam zaliczyłem większość pozycji na tej półce #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)