Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (137)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @riizzlaa @Lester_Burnham @skurarr @Kremuwki @satch_ @Freakz @IceBeast @PrzegrywStulej @Antelius @tallman @Merkava @xFNC @Rzyleta @miks @CoYoT @fishery @Gamec @raydex @Bajaroe @mihix
@teczowisazabawni: Musiałbym Ci pokazać nasze szuflady w szafce nocnej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Acz odbiegając od tematu to teraz złapałem rozkminę: Dbasz o jej prywatność co by Ci jej wykop nie wyruchał a z drugiej strony pieprzy się z kim popadnie (kto zapłaci). Co za różnica ?
@teczowisazabawni: Musiałbym Ci pokazać nasze szuflady w szafce nocnej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Acz odbiegając od tematu to teraz złapałem rozkminę: Dbasz o jej prywatność co by Ci jej wykop nie wyruchał a z drugiej strony pieprzy się z kim popadnie (kto zapłaci). Co za różnica ?


@fishery: czasem zaskakujecie mnie. Mogły schowac? szafe ma zawalona roznymi, wierz mi, ze ma takie dziwnosci, których u was
Pytanie drugie także mocno głupie, ponieważ prywatnosc jest w celu by ja miał spokoj, a także dlatego by mirki nie robiły inby, robiąc jakieś głupie telefony, zart, czy cholera wie co.

@teczowisazabawni: A o tym nie pomyślałem, czasami zapominam gdzie jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nie kazdy jest glupcem jak ty


@teczowisazabawni: Nie obraziłem cię w żaden sposób a ty pierwszy argument jaki stosujesz to atak na mnie.
Niestety my ludzie słabo sobie radzimy z kontrolowaniem naszych uczuć, stąd zdanie w spojlerze ;)