Wpis z mikrobloga

@Hetman_Wielki_Koronny: ja to mam taka alergie na złoto ze nawet obrączkę ze ślubu mam nie złota. Ale jak masz image amerykańskiego rapera, albo ciemna karnację i to zagrasz z reszta ubiorem i fryzura to ujdzie - pod warunkiem ze to prawdziwe złoto. Widziałem ostatnio w pociągu „amerykańskich” żołnierzy, jechali do Wrocka na balety. „Amerykańskich” bo nawet po angielsku dobrze nie mówili, byli Latino, mieli dużo złota i złote zegarki - całość
? Nie znam reklamy szamponu, bo nie mam telewizora. Obrączki mamy super, podobają nam się obojgu. Wszystko jest dla ludzi - napisałem ze złoty zegarek trzeba dopasować do reszty, sam w sobie, w naszym kręgu kulturowym może narażać na śmieszność - co autor wątku sam podskornie czuje - stad jego pytanie. Natomiast mój kolega Hindus tak nie uważa, u niego na weselu daje się pannie młodej Ok 1 kg złota w prezentach
@chuckmls: źle się wyraziłem, nie chodziło mi konkretnie o Seiko bo seiko szanuję, raczej o zamiar kupna "złotego" zegarka z niższej półki cenowej. Brat ma frederique constant za parę k pozłacanego i koperta wygląda jak kupa, o ile ryski na zegarku stalowym jeszcze można przeżyć, można to spolerować, z pozłacanym nic nie zrobisz.