Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najlepsze? Google dokładnie wie gdzie mieszkacie, gdzie macie ulubioną restaurację, gdzie i o której chodzicie do pracy, wiedzą nawet kiedy chodzicie srać i bierzecie tel ze sobą. Ostatnio naszła mnie rozkmina gdy zostawiłem telefon u kumpla i sprawdzilem przez serwis lokalizacje, dostalem na maila DOKŁADNY adres i lokalizację z dokładnością do #!$%@? dwóch metrów.
Ponadto znacie te urządzenia typu alexa itp. Amazon daje sobie #!$%@? uciąć, że urządzenia nie nasł#!$%@?ą rozmów domowników itd, no ale #!$%@? xd
Wyobraźcie sobie, wasza dokładna lokalizacja, wgląd na to co mówicie + kamery w laptopach, smartfonach, telewizorach na które 90% społeczeństwa i tak ma #!$%@? bo KTO BY SIE TAM WŁAMAŁ PANIE ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pełny wgląd w społeczeństwo kosztem kilku gadżetów. Jak to jest zajebiście pomyślane że #!$%@?.
Truman show milionów.
#teoriespiskowe #trumanshow #google #amazon
  • 63
xDDD Ghostery nawet się nie kryje że sprzedaje dane o swoich użytkownikach a co do fajerfoksa to wejdź na wikipedię i poczytaj o ich związkach z goglem. Reszty szukaj sobie sam, ja za niewiedzę/lenistwo innych tego nie będę robił. Z fartem :)


@Vernievsky: nie rozumiem twojej odpowiedzi. Normalnie sie zapytalem a ty zaczynasz od "XDDD". Piszesz, ze jestes pewny to pytam o rzetelne informacje, ktorymi wypadaloby sie podzielic. Nie napisales zadnych
@jakubeskulap: W dupie mam bycie traktowanym poważnie i wcale się nie spinam ziomek :) Ale spacjalnie dla Cb aż się potrudzę wbrew temu co pisałem. Chociaż wiem że i tak to nie wpłynie na twoje myślenie, jesteś śledzony przez wszystko, telefon, przeglądarki, dodatki itd... ale #!$%@?ć, zaraz coś wkleję :)