Wpis z mikrobloga

@fraukaramel: Niejeden pewnie Domestosa się napił i nic mu nie jest, ale po co? Potrawy wigilijne też można przygotować z dobrych składników. To też przede wszystkim jest jedzenie domowe, a nie rakotwórcze konserwanty, aspartam i syropy glukozowe. Ja bym nie chciała, żeby moje dziecko robiło sobie ze słodyczy wielkiego halo. Nie pozwoliłabym na wzięcie tego rulonu wypełnionego śmieciami, ale za to zrobiłabym dziecku własny - lepszy. Nie chciałabym tylko, żeby on
@Shanny boże nie marudź, przecież wiadomo, że dzieciak nie zje tego na raz bo się porzyga - u mnie słodycze z takich wielkich paczek leżały w szafce ze słodyczami czasem i do świąt, jak rodzice są mądrzy, to wiedzą jak dziecku wydzielać słodkie. A jak są głupi, to nie pomoże wręczanie tyty z warzywami, bo i tak karmią dziecko syfem ( ͡ ͜ʖ ͡)
@AchtKommaAcht a jeszcze
@fraukaramel: nigdzie nie napisałem, że nie jest Śląskiem, tylko że jest Śląskiem opolskim, po to żeby to właśnie było jasne, bo większość ludzi myśli, że sklask to tylko Katowice. Po za tym jeśli napisałem, że się daje, to chyba jasne, że jestem z Opola xD xD