Wpis z mikrobloga

https://youtu.be/sUrRX-RymyI Nie spodziewałam się takiego nierzetelnego podejścia u Niediegetyczne.... za chwilę nikt już nie wspomni nagranej rozmowy z Markusem. Ludzie komentują chyba z przyzwyczajenia, że "świetny materiał"? Co tu jest grane? Niediegetyczne ma zmieniony głos, ale żeby tak zmienić stanowisko? Jeszcze jedno, powtarzane kłamstwo o tym, że petycja wyszła od rodziny.... ale tu się nie spodziewałam. Jedyny pozytyw to powtórzenie, że nie zgadza się siostrze godz śmierci.... tylko komu się nie zgadza....? a tak, btw, godz ta sama co w Egipcie, to gdzie nagrana była rozmowa, że tak ciemno jak w nocy!?
#magdazuk
  • 14
@stopmanipulacji1111: No nie wiem, zakładam, że pierwszymi którzy mogli potwierdzić godzinę zgonu byli lekarze na miejscu, więc oni oszukali. Trudno to stwierdzić ponad wszelką wątpliwość to się zgodzę, bo nie wiemy tez z kim siostra sie kontaktowała, tu jest mowa o sporej sieci komunikacyjnej ( jakas koleżanka powiedziała im o śmierci Magdy, jeśli dobrze pamiętam).
On od początku mieszał , przedstawiał tylko te znane fakty i nigdy nie wdawał się w szczegóły. A jak kiedyś napisałam do niego z prośbą żeby spojrzał na tę sprawę z innej strony i np zwrócił w swoich filmikach uwagę na te dźwięki w tle w rozmowie (bo to klucz), to napisał, że są naciągane. [¿¿¿]
@kamillo007: A nie jest nierzetelny? Pomija informacje i podaje przekaz przez siebie przetrawiony dot pewnej już niby niewinności MW, a przecież śledztwo trwa. Na pytanie jednego internauty o temat mafijny godny publikacji, odpowiedział, że takimi tematami się nie zajmuje, to nie wiem dlaczego wypowiada się w tej sprawie. Jeśli się boi, to niech się nie wypowiada, ale nie wprowadza w błąd tych, którzy mu zawierzyli i łatwo to przyjmą, co widać
@stopmanipulacji1111: Musisz wiedzieć, ze jutuberzy i blogerzy to często kijowe źródło wiedzy, zwłaszcza takiej kryminalnej która wzbudza emocje. Oni często na swojej działalności zarabiają i ich praca polega na wzbudzaniu kontrowersji. Oni pewnie nawet nie sprawdzają źródeł tego o czym pisza i opowiadają. Ważne, żeby ludzie klikali.
@dioxyna: Witaj w Internecie. Nikt tu nikogo nie pilnuje czy to co pisze, mowi jest prawdą.
A żeby zarobić blogerzy są w stanie rozne mniejsze i większe sciemy cisnac, byle byla popularność.
Dlatego to jest i będzie zazwyczaj słabe źródło wiedzy.