Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Edward_Bernays no właśnie ani trochę i krew mnie zalewa jak patrzy się na naszą płeć przez pryzmat wszystkich stulejarzy, którym wystarczy pokazać odkryty kawałek jakiegokolwiek kobiecego ciała i od razu jest zachwyt i "ruchałby". Tag slodkijezu i takie c-----e c---i. To się nie godzi.
  • Odpowiedz
@Grothar: szkoda, ze brak kontekstu i wiedze, iz to nie jest kwestia tych ludzi tylko tak bylo i tak bedzie, ale edukacja pozwla zrozumieć przeczyny, a wyzywanie Twoje swiadczy, iz nie wiele odstajesz od nich, bo poddajesz sie krytyce bez chęci odniesień. Ocena Twoja także ma swoje zrodlo i niczym sie nie rozni od tegoco TY stosujesz wobec 'stulej'.
  • Odpowiedz
@teczowisazabawni

Co? A możesz pisać po polsku?
O jakich odniesieniach mówisz? Wiszące i płaskie c---i zawsze będą wiszące i płaskie. Wystarczy spojrzeć obiektywnie, na całość sylwetki - dziewczyny o pełnych piersiach mają proste plecy i naturalną lordozę, te z plaskaczami zawsze wypinają tyłki i klatkę piersiową, żeby p----i podnieść wyżej. Ponad to niektórzy przymykają oczy na inne cechy, kiedy jedna jest wyjątkowo korzystna, a ta dziewczyna ma śliczną twarz. I właśnie
  • Odpowiedz
@neon71 no, jakieś 20 lat temu przynajmniej, a Ty widzę dopiero z tych rozciągających, co myślą, że uda się bez zabiegu? Od razu widać kto jest stulejarz, jak się jara każdym kawałkiem cycka - niezależnie, czy ładny, czy nie. Śmigaj do książek, bo znowu nic nie będziesz pamiętał na początku roku szkolnego.
  • Odpowiedz
@eyaf :D to nie o kawałek cycka się rozchodzi, tylko o zły wizerunek mężczyzn kreowany przez stulejarzy zachwycających się byle flakiem oraz o nadużywanie tagu slodkijezu na takie flaki.
  • Odpowiedz
  • 0
@Grothar no popatrz - niby 20 lat temu temat rozwiązałeś, a piszesz jak by operacja nic nie dała :) Chyba, że to pierwszy odnotowany taki przypadek na świecie - podmastkowa stulejka stulejki, beznadziejny przypadek ;) Wracając do sedna - dla mnie te p----i są ładne, a wierz lub nie trochę ich już na żywo widziałem i nawet czasami , hehe dotykałem, hehe. A dosyć już mam takich wywodów pseudo koneserów jak
  • Odpowiedz
@neon71 mam 40 lat Mirku i nigdy stulejki nie miałem, przestałem się podniecać wszystkim jak leci ze 20 lat temu. Koneser powiadasz. No, bo uważam, że ładny cycek to jędrny cycek. I pełno takich, naturalnych. I brońcie bogowie silikonowy.
Jak byłem młody to też ważna była najpierw buzia, a kiepskie c---i to jakoś sobie człowiek wytłumaczył. Co ciekawe najładniejsze ciała miały dziewczyny o nieciekawych twarzach. I nadal tak jest. Tej wypietej
  • Odpowiedz