Wpis z mikrobloga

Mirki, naprawde potrzebuje z kims popisac, bo wlasnie zerwala ze mna dziewczyna ... nie chce wpasc w zadna depresje, bo mam mnostwo spraw na glowie .. niestety moi znajomi juz wyjechali i teraz jestem na campusie sam ... dajcie jakies porady, ale naprawde jak sobie z tym poradzic ... Preferowalbym #rozowypasek, ale ogarniety niebieski tez ...
#zwiazki
  • 20
@Davidvia0: zrobila jak chciala, sila jej nie zatrzymasz, nic z tego nie bedzie... Wolisz zeby miala bolca na boku? I udawala, ze cie kocha? Bez sensu. Kazdy ma prawo decydowac o tym z kim chce byc, widocznie miala ochote inaczej swoje zycie poprowadzic. Znajdziesz sobie inna. Dlaczego mowisz, ze traciliscie kontakt? Kto wg ciebie jest winny temu, ze traciliscie kontakt?
a pracuje teraz solo i te glupie depresyjne mysli caly czas w okolo kraza ...


@Davidvia0: depresyjne? Watpie zebys wiedzial, co to prawdziwa depresja... Zejdz na ziemie, mlody jestes, na studiach, mozesz co weekend sie z inna umawiac i szukac takiej ktora ci sie spodoba... Nie uzalaj sie nad soba i skup sie na robocie i poznawaniu innych.
@skyfire: Mysle ze obydwie strony .. jak widzialem, ze rzadziej odpisuje to robilem to samo .. wiem, ze sila nie zatrzymam - dlatego nie chce nic glupiego zrobic .. jakies blagania czy cos, musze to przetrzymac ...
@Davidvia0: no to sie umawiaj z innymi i poznaj taka z ktora ci bedzie dobrze, tej sila nie zatrzymasz, na bank poznala kogos bedac z toba, przez to cala jej uwaga zostala przekierowana na tego innego...
@skyfire: pewnie masz racje ... jest na kampusie taka fajna Chinska dziewczyna i wydawalo mi sie, ze jest zainteresowana mna .. ale nie chce wyjsc na desperata i za szybko cos robic .. faktycznie juz sie lepiej czuje .. musze sie zajac soba i powinno byc dobrze
@skyfire: Ogolnie to powiem ze na Warwick University w UK jest zatrzesienie pieknych chinskich dziewczyn ... tylko, ze ja mam odczucia ze one sa z innej planety (finansowej) .. ona jest doktorantka na mojej uczelni, po prostu powiem prosto z mostu czy by nie chciala pojsc ze mna na kawe albo herbate (fajne miejsce znam na kampusie) .. dzieki za ta rozmowe, naprawde pomogla ..
@Davidvia0: Juz ci nie truje, ostatni wpis... Powiem tylko, ze dobrze robisz. Uderz bezposrednio ale wlasnie tak kulturalnie, zeby jej nie wystraszyc, bedziesz od razu wiedzial na czym stoisz. I Tylko sie tam nie zniechecaj jak sie nie zgodzi, jak nie ta to na pewno jest inna ktora chetnie sie z toba umowi. pozdro i powodzenia