Wpis z mikrobloga

Push Pull Legs 3 razy w tygodniu? Szukam alternatywy dla FBW 5x5, który walę od roku i najzwyczajniej w świecie mi trochę zbrzydł :D Poza tym wskoczyłbym sobie na wyższe zakresy powtórzeń, odsapnąć trochę od tych dużych ciężarów na piątkach. W grę wchodzą 3, i tylko 3 dni tygodniowo. Obecny cel to masa od września. Zainspirował mnie ten artykuł https://www.budujmase.pl/trening/artykuly/trening-push-pull-legs-3-razy-tygodniu.html - co o tym myślicie? Pozdro.
#mikrokoksy
  • 24
  • Odpowiedz
@florekflorek: Push, Pull, Legs ok tylko ten trening z art. to chyba dla freaków. Żeby zrobić taki Push gdzie mam 9 ćwiczeń po 4 serie w zakresie powt. 10-12 to bym ponad 2h robił ten trening :)
  • Odpowiedz
@churagan: W sensie, nie rozdzielać nóg? 2017 to praktycznie sama niespieszna redukcja, ale najlepsze ciężary jakimi w tym roku machałem 5x5 to 100 w siadach, 120 w martwym, 55 ohp, 80 płaska, drążek +20.
@PrawyKuba: też ciekawa opcja. No i mnie również partia raz na tydzień nie do końca przekonuje.
  • Odpowiedz
@florekflorek:
G siła
Wl 4*5
Podciagnie 4*5
OHP 4*5
Row 4*5
Biceps

D sila
Siady 4*5
Mc 1*5 później back off 2*5
Pin full Rom squat 4*5
Lydki
Facepull

FBW
Fronty 3*6-8
Skos hantle 3*6-8
High pull 3*6-8
Row 3*6-8
Rumun 3*6-8
Triceps

I czasem dorzucam sobie jakieś muscle snatch
  • Odpowiedz
@florekflorek: tak 4x5 odbudowa idzie na razie spoko co trening 2.5kg jak zatrzyma się będę przechodził na progres po jednym powtórzenie np zaczynam od 80x3 na następnym treningu x4 i aż dojdę do 5 i dopiero zwiększam ciężar i wracam na 3 powtórzenia
  • Odpowiedz