Wpis z mikrobloga

tl:dr


Ale te strzelanki zrobiły się gówniane od paru lat. Non stop kotlecisko odgrzewane. Jedyny powiew świeżości to był Titanfall 2. Zapytacie czemu? Głownie ze względu na poruszanie się po mapie bo było w miarę wolne, można biegać po ścianach, skakać na daleki dystans, ślizgi a w multiplayerze cala mechanika używania tego śmiesznego haka (taki spiderman) i bh.

A co dostaje w nowych strzelankach. Nowy numer na końcu tytułu i skiny do broni. Ja się chce pobawić, polatać po mapie z prędkością światła, nauczyć się nowych mechanik. #!$%@?ć gościa strzałem z szotgana, przelatując obok niego, zostawiając go z wyrazem twarzy "co tu sie #!$%@?". Marzy mi się taki fast paced shooter z pierwszego zdarzenia. No ale nie bo kazul bardziej opłacalny. Nie, quake to nie to. Zyjemy w takich czasach że mogli by się postarać i zrobić coś znacznie lepszego, to nadal jest żerowanie na marce i grze która umarła bezpowrotnie.

Takie połączenie titanfalla, csa, quaka na bazie kokainy, speeda i morfiny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdzie wszystko jest OP i jedyny sposób żeby zaistnieć to być lepszym w używaniu klawiatury i myszki.

#gry #fps #strzelanki #szczelanki #boldupy
  • 22
@Joher: sorry, ale twój wykres jest inwalidą. Doom 1 był o drobne 3-4 lata przed prototypem Quake. Doom 2 był o 1-2 lata przed prototypem Quake. (latał po sieci Quake w wersji 0.cośtam). Hexen 1 wyszedł przed pierwszym oficjalnym Quake.
A jeszcze przed Doom 1 wyszedł pierwszy "tego typu" FPS, choć nie do końca 3D - Wolfenstein 3D.
@Papilon: Overwatch jest zdecydowanie za wolny i jego główna otoczka to teamplay - odpada
lawbreakers pod koniec dnia to to samo co overwatch tylko bardziej wulgarne i brutalne - odpada

W tej chwili nie ma gry na rynku która zadowoliła by moje oczekiwania w stosunku do szybkiego fpsa. ,Boli mnie ze nic z tym nie robią i to tak mocno zwolniło. Nowe mechaniki opracowane są tak wolno ze to idzie o
@Ganicjusz: no i własnie połącz kropeczki. Crysis? Zaawansowana grafika. Dishonored? Zaawansowane mechaniki sciagania przeciwnika, ciekawe moce. Titanfall? Zaawansowane poruszanie się.

A teraz? A #!$%@? #!$%@? trzymaj tutaj karabin, trzymaj shift, kliknij f aby sobie wsiasc do autka i jedz sie strzelac. WOJNA, FAJNIE. A NO I TEN SKINY HE HE BO TRZEBA SIE POPISAC FAJNYM SKINEM
@Joher: może dlatego, że ani na twoim rysunku, ani we wcześniejszych wpisach nie było żadnego wprost opisu, że chodzi tylko o quake engine? Więc rysunek wyglądał jak "rodowód gier fps" :-)

cytując klasyka "gdzie jest #!$%@? napisane czy to jest droga krajowa lokalna czy jakaś ... #!$%@? tą planszę, nie ma #!$%@? tej planszy"