Wpis z mikrobloga

@wczoraj: nie zawsze jest opiekunka. Np. ojciec albo ktoś z rodziny/znajomych zostaje z dzieckiem i go to przerosło, opiekunka akurat dziś nie mogła albo wypadła nagła sprawa i jesteś na mieście z dzieciakiem.
@Ragnarokk: ta usługa nie byłaby kierowana do normalnych ludzi w normalnych warunkach - zastanawiam się czy rynek awaryjnego przewijania w Wawie jest na tyle duży, że dałoby się utrzymać z tego parę osób dorywczo.
@kaczor: I tak np. 8 razy dziennie do niemowlaka + pół godziny czekania na dojazd, a dziecko leży obsrane przez ten czas? Zaraz za pogotowiem by wjechała opieka społeczna xD
@Funky666: chodzi o kwestie awaryjne - np. jesteś w urzędzie albo w banku, jesteś bogatym japiszonem a dziecko obrobiło się razem z ubraniem - nie masz ani pieluchy ani czystego ubrania - appka pokazuje, że możesz otrzymać pomoc z 6 min za X pln
@kaczor: Hmm, jak ja miałem małe dziecko, to zawsze w aucie/torbie miałem 2 zestawy ciuchów, z 5 pieluch, paczkę chusteczek i masę innego badziewia :v Teraz jak dziecko już bez pieluchy goni, to i tak mam zawsze ciuchy pod ręką ;) No ale może niektórzy nie są tak kumaci, żeby to robić :v
jesteś bogatym japiszonem a dziecko obrobiło się razem z ubraniem - nie masz ani pieluchy ani czystego ubrania - appka pokazuje, że możesz otrzymać pomoc z 6 min za X pln


@kaczor: tacy ludzie mają od tego opiekunki, czasem nawet całodobowo.