Wpis z mikrobloga

Mireczki,

Mój dobry przyjaciel znalazł się w nieciekawej sytuacji, stracił pracę, ma już nową aczkolwiek potrzebuje dorobić parę stów na opłaty ze względu na to, że dostanie wypłaty za jeden tydzień pracy w tym miesiącu. Chciałbym mu pomóc dlatego pytanie do was, czy nie ma ktoś z was może do zaoferowania roboty z wypłatą po dniu pracy. Mogę poręczyc za niego, że jest on naprawdę ogarnięta osoba, jak powiesz mu co ma robić i jak to on to zrobi bez narzekania. Aktualnie pracuje na nocki więc w ciągu dnia ma cały dzień wolny. Jeśli mielibyście coś do zaoferowania proszę o wiadomość, dam do niego kontakt. Ma prawo jazdy oraz samochód, może dojechać również w okolice Warszawy.

Prośba ta jest w stu procentach poważna i jeśli możecie rzucić jakimś plusem żeby więcej osób zobaczylo będę wdzięczny.

#praca #warszawa #kiciochpyta
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pirat_Brodacz: ostatnio jak widziałem prawie takiego samego posta i zaproponowałem jakieś robótki, to po umówieniu się na drugi dzień przestał się odzywać i odbierać telefony facet.. :P
  • Odpowiedz
@Pirat_Brodacz: Tzn szukanie pracy tez spoko, nie neguje oczywiscie. Ale doraznie mozna mu tez pomoc pozyczajac troche hajsu. Jak dobry kolega to po prostu robisz przelew i mowisz zeby sie zamknal i ze i tak niech pracy dodatkowej szuka i odda jak sie odkuje :)
  • Odpowiedz